Лудогорец загуби Ярабица до края на годината

Лудогорец загуби Ярабица до края на годината

Футболистът получи контузията през първото полувреме на контролата с Локомотив Пловдив в Трявна при опит да спре атака на противника

Защитникът на Лудогорец Мариан Ярабица няма да играе повече до края на годината, предаде официалният сайт на новака в А група. Спешните изследвания с ядрено-магнитен резонанс потвърдиха скъсана предна кръстна връзка на коляното на защитника на Лудогорец Разград Мариан Ярабица.

 

Футболистът получи контузията през първото полувреме на контролата с Локомотив Пловдив в Трявна при опит да спре атака на противника. При удара е пострадал и менискусът му.

 

Бранителят беше транспортиран спешно в столицата, където мина пълни изследвания. Заключението на доц. Тони Георгиев е, че защитникът трябва да бъде опериран. Той ще отсъства от терена минимум 6 месеца.

 

Очаква се операцията да бъде извършена в средата на септември. Ръководството на клуба вече е направило организация талантът да получи най-доброто лечение, за да се намали максимално периодът за възстановяване и Ярабица да се върне в състава на Лудогорец.

 

Словакът пристигна при „орлите” от полския Краковия. Бранителят има 41 мача за всички национални гарнитури на Словакия до 21 години.

Сериозен интерес от чужбина към вратаря на Берое Артур Мота

Това призна спортният директор на заралии

ПЪРВО В NS: Павлин Николов плати и спаси лиценза на Спартак Вн

Вижте подробности

Делова и Скаршем се връщат в строя на ЦСКА за Берое

„Червените“ потвърдиха травмата на Локило

Караиванов: Ще има правило за брой български футболисти на терена

Шефът на БПФЛ коментира актуалната тема с българите и чужденците в родните отбори

Билети между 20 и 50 лв. за Лудогорец – ЦСКА, Караиванов обясни за секторите

Финалът за Купата на България е на 22 май

Лоша новина за ЦСКА: Джейсън Локило се контузи

Крилото със сигурност пропуска визитата в Стара Загора

В Пловдив: Артур Платек напусна Ботев

Спортният директор напусна „жълто-черните“

Феновете на ЦСКА готвят супер хореография за финала с Лудогорец

Феновете на ЦСКА започнаха да събират средства, за да направят супер хореография за финала за Купата на България с Лудогорец. 

Мазир Сула няма да играе в Арда

Някой пусна слух за звездата на Черно море точно преди този мач