Мъри е човекът, който е обърнал гръб на Стилиян Петров

Мъри е човекът, който е обърнал гръб на Стилиян Петров

Специалистът е отклонил поканата за благотворителното събитие

Станимир Стоилов е човекът, който е обърнал гръб на Стилиян Петров, потвърдиха няколко източника за „Мач Телеграф“. Както е известно, Стенли разкри, че е получил и отказ, но това било очаквано за него.

Бившият селекционер на националния отбор трябваше да води България в „Мач на надеждата“. Той дори призова феновете на Левски да бъдат на Националния стадион, за да ударят рамо на инициативата на Стилиян Петров. На пейката обаче се оказа Димитър Димитров – Херо.

Станимир Стоилов пък въобще не се появи на стадион „Васил Левски“ за събитието, което разтърси цяла България. Причината е, че той искал да избегне среща с Даниел Боримиров, който зае страната на Наско Сираков в спора между двамата приключил с оставката на Мъри и раздялата между него и „сините“.

Самият Сираков също бе на Националния стадион, макар и да обяви, че няма да се съблече, за да играе, защото времето да тича по терена отдавна е минало.

„Нямам какво да си говоря с тях. Затова няма смисъл и да присъствам“, обявил Стоилов на организаторите.

Иначе той нямал нищо против Христо Йовов, който също е член на УС на Левски. Бижутера обаче се появи там след неговото напускане.

Български национал е сред трансферните цели на ЦСКА

Има предварителни разговори със Симеон Петров, който е футболист на унгарския Фехервар.

Легия и Партизан чакат Левски в Лига Европа

Жребият е в 16,00 часа

Първият съперник на Лудогорец: Динамо (Минск), Кайрат, Ноа или Виртус

УЕФА обяви разбивките за жребия в Шампионската лига

ЦСКА е спестил солидна сума от раздялата с Иван Дюлгеров

ЦСКА обяви, че прекратява договора на вратаря Иван Дюлгеров и от вчера той вече не е футболист на клуба.

Българин влезе в щаба на Керкез в ЦСКА

Българският анализатор Мартин Стоянов ще бъде част от щаба на Душан Керкез.

Клубове от Европа със сериозен интерес към Асен Митков

Доста играчи на Левски са спрягани за трансфери в чужди клубове, но един от тях може да изпревари всички. И това е Асен Митков.

Колумбийски защитник приключи с ЦСКА

Защитникът Браян Кордоба не се появи на първата официална тренировка на ЦСКА за новия сезон, а отсъствието му само засилва съмненията, че престоят му на „Българска армия“ е към своя край.

Дубълът на ЦСКА замина на лагер

Дублиращият отбор на ЦСКА, воден от Владимир Манчев, замина вчера следобед за Етрополе, където ще проведе подготвителен лагер.

Ники Илиев: За Левски успех е само първото място

Ако малко по-добре се бе справил Левски, още миналия сезон след грешките, които направи Лудогорец, можеше да стане шампион.