Мъри: Играхме като равни, но ни трябва още малко класа (ВИДЕО)

Мъри: Играхме като равни, но ни трябва още малко класа (ВИДЕО)

Вижте какво каза треньорът на Левски

Старши треньорът на Левски Станимир Стоилов беше доста разочарован след отпадането на "сините" от Лудогорец за Купата на България.

"Въпреки тежкия противник и тежкия сблъсък, отборът изглеждаше добре. Разликата се получи от там, че Лудогрец си реализира първите две положения, които имаше. Ние пък пропуснахме доста ситуации и през първото, и през второто полувреме. 

Имаше желание и амбиция в играчите, но все още ни липсва организация, а може би отпаднахме и физически. Нямахме и възможност да вкараме достатъчно свежи хора, които да задържат същия ритъм, който държахме до към 60-та минута. Вторите 45 минути почти нямаше мач. Накъсана игра, симулации, прекъсвания... но през първото полувреме бяхме значително по-добрият отбор.

Явно имаме проблем с дузпите, след като не успяхме да реализираме поредна такава. Ще трябва да работим в тази посока. 

Тази малка бройка играчи изкара почти 11 месеца без прекъсване. Видяхте, че Илиян Стефанов и Ивелин Попов имат нарушена подготовка, не са тренирали дълго време. Предния мач изглеждаха по-свежи, но се надявам да оздравеят всички играчи и да се подсилим на няколко позиции. На този етап не можем да мечтаем за нищо повече.

На този етап търсим само нападател, който да замени контузения Билал Бари. Там трябва да създадем малко повече конкуренция. Всичко ще зависи от финансите, но сме спрели всякакви търсения, поради простата причина, че не знаем каква ще е ситуацията.

Играхме като равен с равен Лудогорец и пътят е правилен, но ни трябва още малко класа.", заяви още Мъри.

Стоян Колев с коментар за вратарската криза при младежите

Притеснения нямам, призна треньорът на вратарите

Тъжна вест: Почина легенда на ЦСКА

Легендата на българския футбол Иван Зафиров изигра над 400 мача за ЦСКА и остана завинаги на 77 години

Треньор в Левски със скандални разкрития за Вуцов и националния

Вижте позицията му

Лудогорец пусна билетите за домакинството на Спартак Варна

Срещата е в събота

Тухел за феновете: Това е британски хумор и със сигурност мога да го понеса

"Беше справедливо", каза селекционерът на Англия

Охене остава в Левски до края на сезона

Договорът на халфа изтича през лятото

Загорчич: Искахме промени, но те не се случваха

"Оставям доста приятели и много спомени и незабравими моменти", каза вече бившият треньор на Славия

Левски търси начин за раздяла с двама

"Сините" искат да се отърват от Фабио Лима и Патрик Мислович

ЦСКА праща скаут във Франция

Представителят на клуба ще гледа мачове от Лига 2, като акцент ще са няколко играчи, които вече са хванали окото на селекционерите в клуба