Мъри Стоилов взима Ел Джемили в Гьозтепе

Мъри Стоилов взима Ел Джемили в Гьозтепе

Офанзивният футболист беше привлечен в Левски именно от Стоилов

Медиите в Турция вече започнаха спекулациите около бъдещите трансфери на Гьозтепе на Станимир Стоилов. Изданието Gazete Yenigun твърди, че осигурилият си промоция в Суперлигата отбор има интерес към Джавад ел Джемили от Левски.

21-годишният футболист бе привлечен при "сините" именно от Мъри. Това стана в началото на 2023 г. За него дори бе платена трансферна сума на кипърския Акритас (Хлорака). През настоящата кампания офанзивният играч, който е роден в Барселона, но има марокански корени, има 31 мача във всички турнири, в които е вкарал 8 гола и е направил 4 асистенции. Всичките му попадения са в efbet Лига.В Турция пишат, че Гьозтепе ще опита да вземе Ел Джемили под наем с опция за откупуване. На "Герена" обаче едва ли ще се съгласят на подобен вариант.

Иначе интерес към Джавад има и от други чуждестранни клубове. На нялокло пъти той бе следен от скаути, който работят с белгийски тимове. Ел Джемили е само на 21 години и тепърва има още накъде да се развива. Той трябва да подобри и физиката си.

Делова и Скаршем се връщат в строя на ЦСКА за Берое

„Червените“ потвърдиха травмата на Локило

Караиванов: Ще има правило за брой български футболисти на терена

Шефът на БПФЛ коментира актуалната тема с българите и чужденците в родните отбори

Билети между 20 и 50 лв. за Лудогорец – ЦСКА, Караиванов обясни за секторите

Финалът за Купата на България е на 22 май

Лоша новина за ЦСКА: Джейсън Локило се контузи

Крилото със сигурност пропуска визитата в Стара Загора

В Пловдив: Артур Платек напусна Ботев

Спортният директор напусна „жълто-черните“

Феновете на ЦСКА готвят супер хореография за финала с Лудогорец

Феновете на ЦСКА започнаха да събират средства, за да направят супер хореография за финала за Купата на България с Лудогорец. 

Мазир Сула няма да играе в Арда

Някой пусна слух за звездата на Черно море точно преди този мач

Мартин Петров, Александър Александров и Емил Гъргоров в бенефиса на Мартин Камбуров

Мартин Петров, Александър Александров и Емил Гъргоров са следващите трима участници в бенефисния мач на Мартин Камбуров, съобщиха организаторите.

Адвокат: Говорих с Гонзо, Спартак Вн ще вземе лиценз

Адвокат Бранимир Балачев, който е член на УС на Спартак Варна, очакващ шест месеца съдебна регистрация, е убеден, че клубът ще вземе лиценз за следващия сезон.