Мъри залага отново на младок да пази в Левски

Мъри залага отново на младок да пази в Левски

Вижте подробности

17-годишният Пламен Андреев по всяка вероятност ще получи шанс да застане под рамката и срещу Ботев (Враца). Младият страж носи капитанската лента при победата над Хебър с 4:0 и нямаше много работа в двубоя с пазарджиклии.

По време на двубоя на няколко пъти феновете скандираха името му, а треньорът Станимир Стоилов за момента е преценил, че може да му има доверие, след като привържениците обвиниха Николай Михайлов за загубата от Хамрун Спартанс в Лигата на конференциите.

 

Опитният вратар дори не попадна в групата за последния двубой от Първа лига, а неговото място бе заето от 16-годишния Йоан Загоров.

Станимир Стоилов неколкократно заяви, че няма притеснения за вратарския пост и под рамката ще застават само юноши на "сините", които ще носят и капитанската лента. Той гласува доверие на Андреев в турнира за Купата на България през миналия сезон и младокът не го подведе. През настоящата кампания 17-годишния страж пази в два мача за столичани в първенството, в които не допусна попадение във вратата си - победите над Пирин (1:0) и Хебър (4:0). Очакванията са Михайлов да се завърне в групата за гостуването на Ботев във Враца.

Според букмейкъра 8888.bg Левски е абсолютен фаворит за този мач. Залози за "двойка" във Враца се приемат при коефициент 1,52. Равенството е оценено с 3,80, а евентуален успех на домакините с 5,75.

Локо (Пловдив) пусна програмата за зимна подготовка

“Смърфовете” ще се готвят в Турция

Мариян Гребенчарски ще свири отложения мач Берое - Лудогорец

Вижте кои са помощниците му

Любо Ганев, Владо Николов и шампиони с Левски откриват петия турнир за звезди на бъдещето в София

Българските дербита Левски - ЦСКА при момчетата и Марица - Левски при момичетата ще са в събота следобед

Вратар напусна Спартак Варна

Резервният вратар на Спартак Варна Илия Шаламанов-Тренков напусна отбора.

БФС наказа ЦСКА и Славия след Купата на България

Решения на Дисциплинарната комисия на БФС от 16.12.2025 г.

ЦСКА ще изиграе пет проверки по време на паузата

От ЦСКА публикуваха зимната програма на тима на Христо Янев

Президентът на БФС Георги Иванов взе участие в пленарната сесия на постоянните комисии на ФИФА

Президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов взе участие в пленарната сесия на постоянните комисии на ФИФА, която се проведе в Катар

ЦСКА с втори трансферен удар преди Коледа!

"Армейците" взимат защитник от Португалия

Пуснаха билетите за Берое - Лудогорец

Мачът е в петък от 17,30 часа