Митов: Бяхме здраво стъпили на земята след ЦСКА, но заспахме при гола на Берое (+ВИДЕО)

Митов: Бяхме здраво стъпили на земята след ЦСКА, но заспахме при гола на Берое (+ВИДЕО)

Реагирахме, но тази игра е на голове, подчерта треньорът

Старши треньорът на Левски Николай Митов посочи, че футболът е игра на голове след загубата с 0:1 от Берое. Наставникът на сините подчерта, че му предстои много работа, за да види тима така, както му се иска. 
 
„Едно заспиване при статично положение. Знаем, че Карачанаков центрира добре, имахме игрови превес, но тая игра е на голове. Щом не сме отбелязали, значи заслужено сме загубили.”
 
„Ние още след мача с ЦСКА бяхме стъпили на земята. Видях го и в тренировките. Днес имахме повече игрови превес, но трябваше да отбележим. Имаме много неща за изчистване, наясно съм, във всяко отношение – фаза защита, атака.” 
 
„Искам Левски да играе агресивен футбол, да държим топката, да е печеливш (стилът). Днес загубихме, значи не е това.” 
 
„Имаше по голлинията, имахме ситуации, просто не отбелязахме, нямаше концентрация ли… там при последния пас.” 
 
„Не мога да коментирам претенциите на Берое за дузпа. Не коментирам съдийството. А и не се вижда от моето място.”
 
„Колко време ще ми трябва? Ще видим, всяка седмица работим.” 
 
„Очакваме да победим Ботев, излизаме за победа. Трябва да вкараме повече голове.”
 
„Не ме притеснява, че вече втори мач изоставаме в резултата, но не трябва да допускаме. Берое имаха едно положение - статично, това имаха.” 
 
„Реагирахме на гола им, второто полувреме се игра само в тяхната половина. И двата отбора започнаха предпазливо.” 
 
„Целите? Всеки мач излизаме за победа. Не искаме да прескачаме.” 
 
„Имаше наченки за по-добра игра и футбол – като държане на топката, като игрови ритъм… Но този гол, който ни отбелязаха Берое, не успяхме да се върнем. Това е игра на голове.” 
 
„Традициите, че това ни е пета загуба тук? Статистиката е за вас, журналистите. За момент не съм подценил отбора на Берое. Бяхме се подготвили. Това, което тренирахме, се изпълни, с изключение на гола, бих казал заспиване”, каза Митов. 

 

Левски показва новите екипи срещу Лудогорец

Феновете с гласуване избраха в какъв десен да бъдат резервните фланелки

30 ранени при катастрофата преди Еспаньол - Барселона

Около 30 фенове на Еспаньол бяха ранени, но за щастие нито един сериозно, след инцидент, станал преди градското дерби срещу Барселона

Разпускат Лудогорец след финала с ЦСКА

Повечето от футболистите на Лудогорец ще бъдат пуснати по-рано в почивка.

Левски продава халф

Мениджърите на Мислович му търсят нов отбор

Сангаре вече струва под 1 милион евро

Шансовете на Левски да пласира Мустафа Сангаре в Русия не изглеждат високи

Основни играчи отново в строя на шампионите

Педро Нареси и Бърнард Текпетей тренират

Хулио Веласкес одобри таран

Испанският специалист е казал „да“ за завръщане на централния нападател Борислав Рупанов на „Георги Аспарухов“

Чолов: Всеки път един и същ сценарий

Треньорът на Хебър Йордан Чолов коментира загубата от Септември с 0:1 в 35-ия кръг на efbet Лига

Николай Митов: Това е чудо, направихме отбор от нулата

Старши треньорът на Септември София Николай Митов беше емоционален, след като Септември София спечели с 1:0 Хебър Пазарджик