Моуриньо с много похвали за Лудогорец

Моуриньо с много похвали за Лудогорец

"Уважавам това, което направиха срещу нас"

Треньорът на Рома Жозе Моуриньо засипа със суперлативи за Лудогорец след победата на неговия отбор с 3:1. Специалния беше доволен от резултата, но подчерта, че не е било лесно.

„Да, доволен съм от резултата. Беше много трудно. За мен това не беше изненадващо. Можеше да предположа, че са добър отбор, с креативни играчи. Не беше лесен мач за нас. Дзаниоло беше резерва, той е играч с различен профил. Той направи дузпата, вкара гола. Беше фундаментален за нашия отбор. Много добър отбор на Лудогорец.

Прекалено съм възрастен, за да се нервирам. Знаех, че е рискова ситуацията. Направихме смени, за да се случат нещата. Поехме риск, но когато знаеш какво искаш – рискуваш. Ако знаеш, че не победиш ще отпадаш, рискуваш.

В Лига Европа вече има Манчестър Юнайтед, Арсенал, знаем и кои отбори влизат от Шампионската лига. Барселона и Ювентус са направени, за да спечелят Шампионската лига. През февруари ще имаме различен съперник. Мисля, че Лудогорец може да стигне много далеч в Лига на конференциите.

Мисля, че Лацио и Уест Хем са най-силните отбори в този турнир. Има една група други отбори, които могат да стигнат далеч. В нея е и Лудогорец. Уважавам това, което те направиха срещу нас”, каза Моуриньо.

Милан и Ювентус разменят Влахович и Тео Ернандес

Милан и Ювентус обмислят размяна на Тео Ернандес и Душан Влахович, пише SportMediaset

Спартак Вн започна подготовка, бъдещето на Киров ясно до сряда

Четирима чужденци пристигат по-късно

Божидар Краев: Искам да се върна в Левски и да стана шампион (ВИДЕО)

Защо е наричан Чичарито от Христо Стоичков?

Арда почна с 20 футболисти, чака трима от чужденците

Кърджалийци с първо лятно занимание

Арда чака португалец, продава двама титуляри

Това разкри Ивайло Петков

Юношите на Лудогорец с бронз на престижен международен турнир

Юношите на Лудогорец до 14 години завършиха участието си в Международния младежки футболен турнир "VIVACOM CUP" на трето място

Ботев Пд започна подготовка с 19 футболисти и много проблеми

Заниманието беше водено от Лъчезар Балтанов

Официално: Арда привлече Георги Николов

Нападателят подписа за три години

Загорчич: От ЦСКА не са ме търсили

"Ще развиваме нашите деца", каза треньорът на Славия