На „Армията” очакват рекордна посещаемост довечера (ВИДЕО)

На „Армията” очакват рекордна посещаемост довечера (ВИДЕО)

Сектор Г с уникална хореография за мача с Лудогорец

Фен клуб "Сектор Г" е подготвил поредното грандиозно шоу за срещата от XXVI кръг на Първа професионална лига, която започва в 20:00 часа на ст."Българска армия", съобщи официалният сайт на ЦСКА.

Ултрасите са приготвили специална хореография, както и страхотно пирошоу. Привържениците се събират в 17:00 часа на "Кравай", а 60 минути по-късно започва и шествието към стадиона.

До вчера над 3000 „армейци” вече се бяха сдобили с пропуски за мача и очакванията са днес "Българска армия" да отчете рекордна посещаемост, допълват от Борисовата градина.

Междувременно малките футболисти на ЦСКА, родени през 2002 година, отправиха призив към феновете на отбора. "Всички на стадиона!", зоват младите армейци.

Цените на пропуските са както следва:
- Сектор А - 12 лв;

- Сектор В - 10 лв;
- Сектор Г - 5 лв;
- Сектор гости - 5 лв;
- ВИП ложа - 130 лв;

Футболен клуб ЦСКА продължава и кампанията "С деца на мач". Каним всички млади армейци отново да дойдат на стадиона, за да подкрепим заедно любимия отбор от трибуната. Очакваме ви около 19:30 часа на централната алея пред Топката.

ВСИЧКИ НА СТАДИОНА!

ЦСКА - ТОВА СИ ТИ!

Асен Митков благодари за голямата подкрепа

Той бе набеден от феновете на Левски за основен виновник за загубата от Славия

Веласкес: Беше мач, който трябваше да спечелим на 100%

Испанецът говори в края на календарната година

Радослав Кирилов: Тепърва идва трудното

Имаме добър колектив, трябва да продължим по същия начин

Без сензация на "Герена"! Левски спря хита в турнира за Купата (ВИДЕО)

"Сините" с класика над Витоша (Бистрица)

Ботев (Пловдив) награждава на „Колежа“ най-добрия си футболист

Вижте какво съобщиха „жълто-черните“

"Сини Сърца" събра ветерани за юбилея от успеха над Аякс

Ветерани и юноши заедно на обяд

НА ЖИВО: Левски - Витоша 3:0

"Сините" излизат срещу хита за Купата на България

Левски срещу Витоша за Купата –  има ли интрига или очакваното ще се случи?

Следете мача с NOVSPORT.COM

Охене и Мислович в групата на Левски за мача с Витоша

Двама от халфовете, които рядко влизат в плановете на треньора Хулио Веласкес - Карлос Охене и Патрик Мислович, са в групата на отбора за мача срещу Витоша (Бистрица) за Купата на България по-късно днес.