Над 10 хиляди викат за Левски срещу последния днес

Над 10 хиляди викат за Левски срещу последния днес

Вече са изкупени близо 9000 билета за срещата с Верея

 Феновете на Левски отново ще засвидетелстват безрезервната си подкрепа към любимия отбор. Макар да посрещат неатрактивен съперник като последния в класирането Верея, „сините“ ще се радват на скандиранията на над 10 хил. собствени привърженици по трибуните.

  Часове преди началото на двубоя на „Герена“, вече са продадени близо 9000 пропуска, а се очаква те да продължат да се харчат с пълна сила. На практика най-хубавите места на стадиона вече са изкупени – целият сектор А и централните блокове на сектор В са разпродадени. 

Цената на билетите за този мач е по 1 лв. за всички сектори. Те бяха направени толкова евтини като знак на благодарност от ръководството към феновете за безрезервната им подкрепа от началото на сезона. 

От старта на кампанията Левски е най-посетеният отбор в Първа лига, като и трите мача с най-много зрители от началото на сезона са с участието на „сините“. Посещаемостта на мачовете на столичния гранд е много по-голяма от втория в това символично подреждане.

Съперникът на Арда в Европа се подсили с нов нападател

ХИК Хелзинки, който е съперник на Арда Кърджали във втория квалификационен кръг от Лигата на конференциите, привлече Висенте Бисижен под наем от Абърдийн

Виктор Попов се контузи, аут е за Испания и Грузия през септември

Българският национал Виктор Попов получи контузия в клубния си отбор Корона Киелце

ОФИЦИАЛНО: Левски представи Мазир Сула

Вицешампионът Левски официално привлече атакуващия полузащитник Мазир Сула

В Полша: Левски се разбра с Ракув за Марин Петков

Ръководството на Левски е постигнало договорка за продажбата на Марин Петков на полския вицешампион Ракув Ченстохова, информира местното издание Sportowefakty

Черно море с важна информация за феновете преди мача с Истанбул Башакшехир

"Моряците" уточниха, че всички билети трябва да бъдат принтирани

Емил Равначки е новият на областен председател на ОС на БФС – гр.Благоевград

Емил Равначки е новият на  областен председател на ОС на БФС – гр.Благоевград

РАЗКРИТИЕ: Славия уреди Илиян Стефанов

Илиян Стефанов е най-новото попълнение на Славия

Левски тренира в пълен състав преди Брага

Всички футболисти на Левски участваха в днешната последна тренировка преди утрешното домакинство на португалския Брага от 20:30 часа на стадион "Георги Аспарухов"

“Левски” – „Брага“ е разпродаден, но все още имаш шанс да отидеш на мача!

От ПФК „Левски“  официално обявиха, че билетите за домакинския мач срещу „Спортинг“ (Брага) са разпродадени!