Наско Сираков пожела 5 поредни победи на Левски

Наско Сираков пожела 5 поредни победи на Левски

Вижте подробности

Старши треньорът на Левски Станимир Стоилов бе поздравен от ръководството, футболистите и служителите на клуба по повод 56-ия си рожден ден. Той получи като подарък плакет, икона и голяма торта.

„Най-важното е да вървим напред, всички заедно. Има перипети в живота, има и проблеми, които човек, ако не може да ги преодолее и лесно се предава, обикновено го събаря, но както са казали: „Това, което не ни убива, ни прави по-силни“. Още един път ви благодаря на всички, да сме живи и здрави всички и бъдещи успехи на целия клуб“, заяви Мъри.

„Да ни е жив и здрав Мъри. От състезател още съм с него. Той е едно огромно богатство за нашия клуб и го доказва всеки ден. Благодаря на неговите възпитаници, че му направиха такъв страхотен подарък в събота (б.р. – загубата с 0:1 от Черно море). Мисля, че със следващите пет мача като победите поред, ще се реванширате, така че нещата са във вас. Дълги години да честваме твоя рожден ден тук в този тунел“, каза мажоритарният собственик Наско Сираков.

„Да се зарадваш на това, което искаш толкова много години в твоя живот, а именно успехи на нашия клуб. Знам, че ти си го правил, когато си бил и извън него. Никога досега в професионалния си път не съм срещал човек като Станимир Стоилов, с такова доверие в това, което прави, с такова самочувствие за знанията и уменията си, които е придобил, човек, който умее да увлича и другите. Благодаря на съдбата и президента, който ме назначи преди 15 месеца, че имах това време и рамо до рамо с него мислихме за любимия си клуб. Каквото и да стане оттук нататък, това ще останат незабравими мигове за мен. Да си жив и здрав, обичам те“, се обърна изпълнителният директор Иво Ивков.

Ботев Пд поднови подготовката си на Коматево

Отборът на Ботев (Пловдив) поднови тренировъчни занимания и от днес „канарчетата“ влизат в лагерен режим на клубната си база, информираха от футболния клуб. 

Крушарски: Ще объркаме сметките на Лудогорец, Левски и ЦСКА

Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски говори пред медиите след пресконференцията, на която „смърфовете“ официално представиха новия си генерален спонсор.

Българин извежда Лудогорец за първа тренировка

Тодор Живондов ще изведе Лудогорец на първата тренировка, пише „Тема Спорт“.

Локо Пд подписа с нов спонсор

Новото партньорство беше обявено на специална пресконференция в София

Ботев разтрогна с трима

Ботев (Пловдив) се раздели по взаимно съгласие с футболистите Алекса Мараш, Таилсон и Талес да Силва, съобщиха от клуба.

Раздяла на „Армията“

Улаус Скаршем приключи с ЦСКА