Треньорът на Спартак Варна Николай Киров определи група от 17 футболисти за последния мач на отбора от 36-ия кръг на Първа лига, група за класиране от 5-о до 8-о място, срещу Берое в Стара Загора.
В групата за срещата са Максим Ковальов, Валентин Димитров, Александър Александров, Матео Петрашило, Александър Цветков, Бернардо Коуто, Димитър Митков, Виктор Митев, Александър Георгиев, Шанде, Даниел Иванов, Милен Стоев, Деян Лозев, Александър Янчев, Кристиян Курбанов, Ангел Грънчов и Любослав Маринов.
Срещата, която е без значение за крайното класиране на двата отбора, е утре от 20:45 часа на стадиона в Стара Загора.
Независимо от изхода на двубоя Спартак Варна завършва седми, а Берое – осми. Преди срещата „соколите“ са с 51 точки, а старозагорският тим – с 46.
В групата ЦСКА завършва на петото място и в зависимост от развитието на срещите от потока за разпределение на първите четири места в първенството ще играе срещу Черно море или Арда в бараж за участие в Лигата на конференциите. Ботев Пловдив завършва на шестото място.