Новият в Лудогорец: Чувал съм само хубави неща за отбора

Новият в Лудогорец: Чувал съм само хубави неща за отбора

Готов съм да вляза в итра веднага, обяви Пьотровски

Лудогорец представи пред медиите последното си ново попълнение полският халф Якуб Пьотровски. „Избрах Лудогорец заради желанието ми да играя в евротурнирите. Това е стъпка напред за мен. Целта пред всички е Шампионската лига. Искаме в групите, както и титлата на България“, заяви 24-годишният футболист.

„Моята приятелка говори с жената на Яцек Гoралски, който е играл в Разград. Знам много неща за Лудогорец. Само хубави неща съм чувал за отбора“, продължи той. „Аз съм халф, който играе бокс-то-бокс. Силен съм и в защита, и в атака, ще дам всичко от себе си да помогна на отбора“, добави той.

Направил съм цялостна подготовка с Фортуна Дюселдорф и съм готов за игра. Защо избрах номер 6? Моите любими футболисти бяха Лампард и Джерард, които играеха с номер 8. Той е зает, но номер 6 беше свободен и взех него“, добави Пьотровски.

Техническият директор на Лудогорец Козмин Моци също коментира трансфера. „От доста време искаме Якуб. Той Има опит, макар и на 24 години. Ще ни помогне да постигнем голямата си цел – Шампионската лига“, коментира румънецът.

 

 

Феновете на Левски ще избират Гол на годината

За целта „сините“ са подбрали 10 попадения

Официално: Спартак (Варна) се раздели с вратар

Стражът записа 2 мача за "соколите"

Защитник на Локомотив (Пловдив) сложи край на кариерата си

Николай Николаев спира с футбол

Урибе: Първото полувреме стояхме по-добре от Лудогорец

“Втората част те започнаха да натискат и нямаше какво да направим”, завърши испанският треньор

Помощникът на Хьогмо: Играчите дават максимума от себе си

“Ние сме по тренировките, Хьогмо ще се насочи към трансферите”, добави Микаел Старе

Дуа: Искам да играя и да бележа, нямам търпение

Швейцарският стрелец на Лудогорец вкара два гола срещу Берое

Мощен Лудогорец разби Берое - 4:0 (ВИДЕО)

"Орлите" се доближиха на 7 точки от Левски

ЦСКА пуска нова инициатива за феновете

Най-активните армейци ще имат шанс да бъдат отличени и наградени от клуба

Официално: ЦСКА 1948 се раздели с четирима

Касиано Бузон, Луиз Вагнер, Жозе Витор и Шариф Осман напускат “червените”