ОФИЦИАЛНО: Манчестър Сити обяви трансфера на бижуто на Милан

ОФИЦИАЛНО: Манчестър Сити обяви трансфера на бижуто на Милан

Манчестър Сити официално обяви привличането на Тижани Райндерс от Милан

Нидерландският национал подписа петгодишен договор с „гражданите“. 26-годишният футболист игра през последните два сезона за Милан.

От Манчестър Сити го представиха по следния начин: „Енергичен, но и стилен полузащитник, способен да играе както в атака, така и в защита.“

Райндерс беше обявен за най-добър полузащитник в Серия А през сезон 2024/25. Това отличие дойде след като отбеляза 15 гола в 54 мача, с което надмина двойно предишния си най-добър резултат в една кампания.

Независимо дали става въпрос за избиране на пас, нахлуване в пространството или стрелба от разстояние, Райндерс демонстрира изключителна игра във всички аспекти в една от най-трудните лиги в Европа.

Преди да премине в Милан, той дебютира на професионално ниво в Цволе, а след това игра и за АЗ Алкмаар.

Добруджа загуби последната си проверка в Турция

Добруджа отстъпи с 0:2 на арменския Алашкерт в последната си проверка по време на лагера в Турция.

Локомотив (София) загря за efbet Лига с успех над Спортист (Своге)

Столичани рестарират сезона срещу шампиона Лудогорец

Двама финалисти на Australian open: Наше момче на снимка с Алкарас

Димитър Кисимов и суперзвездата Карлос Алкарас се снимаха за спомен след впечатляващите си победи в първия турнир от Големия шлем за сезона – Откритото първенство на Австралия.

Нов в ЦСКА 1948: Харесвам ресторантите в София

Германският бранител на ЦСКА 1948 Андре Хофман говори пред клубната телевизия за първите си впечатления от българския футбол и новия етап в кариерата си.

Локо (Пд) пусна билетите за Ботев, Черно море и Спартак

Клубът стартира продажба на специални тройни билети

Треньорът на Лудогорец: Показахме прогрес, стабилност и нарастваща увереност

Треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо коментира накратко жребия за плейофите в Лига Европа, който отново изправи „орлите“ срещу унгарския първенец Ференцварош – за трети път през сезона.