Официално: Първи нов в Ботев (Пд)

Официално: Първи нов в Ботев (Пд)

За мен е чест отново да бъда част от Ботев Пловдив, обяви Митков

Ботев (Пловдив) стартира лятната селекция с нападателя Димитър Митков. Атакуващият футболист е роден на 27 януари 2000 година.
 
В юношеската си кариера голаджията беше част от школата на Ботев (Пловдив), като в младежките си години е играл още за Спартак (Варна) и Лудогорец.
Професионалната му кариера преминава през отборите на Локомотив (София), Спартак (Варна), Лудогорец, ЦСКА 1948, Рубин Казан и Истиклол Душанбе.
 
Ето какво заяви варненецът, който има мачове за юношеския и младежкия национален отбор, пред клубната медия на Ботев Пловдив:
“Радвам се отново да облека жълто-черната фланелка! Някои клубове имат фенове. Ботев има вярващи! За мен е чест отново да бъда част от Ботев Пловдив!”
Националите ще играят турнир в Индонезия

Националният отбор на България по футбол ще участва във второто издание на турнира FIFA Series

Соле: За мен е чест да нося тези цветове

Последното ново попълнение на ЦСКА - Исак Соле, пусна пост в Instagram, в който изрази радостта си от преминаването си при “червените”

ЦСКА няма да вземе Кордоба за лагера в Турция

ЦСКА ще замине за зимния лагер в турския курорт Анталия без един от защитниците на отбора

Флетчър: Разочарован съм

Временният мениджър на Манчестър Юнайтед – Дарън Флетчър бе доста разочарован от равенството 2:2 с Бърнли

Спас Джевизов не е в болница, Венци Рангелов се извини

Венци Рангелов, председател на Фондация „Национали 94“, сподели, че легендата на ЦСКА - Спас Джевизов, е приет в болница по-рано днес

Жизнените показатели на Борислав Михайлов са стабилни

Той обаче не е в състояние да комуникира