ОФИЦИАЛНО: Ботев (Пд) подписа с младежки национал

ОФИЦИАЛНО: Ботев (Пд) подписа с младежки национал

Вижте подробности

Отборът на Ботев (Пловдив) привлече Красиан Колев. Българският футболист подписа дългосрочен договор с клуба.

Красиан Колев е роден в Разград през 2004 г. На 14-годишна възраст футболистът се мести в София и се присъединява към школата на Септември. За столичния клуб младият полузащитник дебютира през сезон 2020/21.

През миналия сезон Красиан бе титуляр за септемврийци и записа 35 мача в първенството и купата на България. През този сезон Колев изигра 11 мача, в които отбеляза 1 гол и направи две асистенции.

 

18-годишният полузащитник е част от младежкия отбор на България. Колев има 2 мача за България U17, 8 мача за България U19 и 2 мача за България U21. Колев подписа днес договор с Ботев до 2026 година. От Септември също потвърдиха новината и заявиха, че трансферът е рекорден за историята на клуба.

Ботев Враца взе бивш национал

Ботев Враца привлече Кристиян Малинов, съобщават от клуба.

Юношите биха Молдова в контрола

Българският национален отбор по футбол за юноши до 19 години победи с 2:0 Молдова във втората си контролна среща с този съперник.

400 българи подкрепят националния тим в Испания

Около 400 привърженици ще подкрепят българския национален отбор по футбол в Световната квалификация с Испания тази вечер в група Е.

Марин Петков преди Испания: Няма страх

Националът Марин Петков заяви, че българският национален отбор по футбол трябва да даде максимума от себе си в предстоящи мач срещу Испания.

Каляри подписва договор за сътрудничество с наш Ботев (София) и две училища

Италианският футболен клуб Каляри ще подпише договор за сътрудничество с Ученически футболен клуб „Ботев София“, 57-о спортно училище „Св. Наум Охридски“ и училище по математика „Питагор“.

Халф на Черно море аут за Левски

Халфът на Черно море Берк Бейхан няма да бъде на разположение на треньора Илиан Илиев за предстоящото домакинство срещу Левски в неделя.

Петреску призна за оферта от ЦСКА

Румънският треньор Дан Петреску разкри, че е отклонил предложение от ЦСКА, въпреки че бе считан за основен кандидат за поста след освобождаването на Душан Керкез.

Сангаре се оплака от расизъм

Нападателят на Левски Мустафа Сангаре съобщи, че е станал обект на расистки обиди в социалните мрежи. Ироничното в случая е, че нападките идват от привърженик на собствения му клуб.

Промени в Испания за мача с България

Дани Вивиан от Атлетик (Билбао) ще излезе като централен защитник в днешния мач на Испания срещу "много слабия отбор на България", както заяви журналистът Иван Мартин от okdiario по време на пряко включване от пресконференцията на домакините.