ОФИЦИАЛНО: Четирима титуляри на Левски аут за ПАОК

ОФИЦИАЛНО: Четирима титуляри на Левски аут за ПАОК

„Сините“ с група от 16 футболисти и призив към феновете за днешния мач

Четирима ключови футболисти на Левски ще пропуснат днешната среща с ПАОК от квалификациите на турнира за Лигата на конференциите.

Извън групата на „сините“ останаха Ивелин Попов, Цунами, Андриан Краев и Илиян Стефанов, но в нея попадна Келиан ван дер Каап.

Последният също бе под въпрос за сблъсъка, който е тази вечер от 20:00 часа на „Герена“, а разширеният състав на Левски включва едва 16 футболисти.

Ето и цялата група: Николай Михайлов, Пламен Андреев, Патрик-Габриел Галчев, Жереми Петрис, Ноа Сонко Сундберг, Хосе Кордоба, Келиан ван дер Каап, Антоан Стоянов, Нейтън Олдър, Георги Миланов, Асен Митков, Филип Кръстев, Марин Петков, Уелтън, Роналдо, Билал Бари.

Междувременно от клуба отправиха призив към феновете си да подкрепят отбора без прояви на расизъм и ксенофобия по време на днешния мач:

"Левскари,

Призоваваме Ви да подкрепяте любимия отбор в двубоя срещу ПАОК без прояви на расизъм и ксенофобия. Освен, че такива прояви могат да донесат тежки наказания от УЕФА, нашият клуб по принцип ги осъжда и декларира нетърпимостта към подобни, дори изолирани действия на единици от привържениците ни.

Напомняме Ви, че използването на пиротехнически средства по време на мача ще донесе солидни глоби на клуба.

Заемете своите места на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“ минимум 30 минути преди началото на срещата.

Представяме на Вашето внимание символи, които са забранени от УЕФА и присъствието им на трибуните на стадиона може да доведе до наказание за клуба."

Сериозен интерес от чужбина към вратаря на Берое Артур Мота

Това призна спортният директор на заралии

ПЪРВО В NS: Павлин Николов плати и спаси лиценза на Спартак Вн

Вижте подробности

Делова и Скаршем се връщат в строя на ЦСКА за Берое

„Червените“ потвърдиха травмата на Локило

Караиванов: Ще има правило за брой български футболисти на терена

Шефът на БПФЛ коментира актуалната тема с българите и чужденците в родните отбори

Билети между 20 и 50 лв. за Лудогорец – ЦСКА, Караиванов обясни за секторите

Финалът за Купата на България е на 22 май

Лоша новина за ЦСКА: Джейсън Локило се контузи

Крилото със сигурност пропуска визитата в Стара Загора

В Пловдив: Артур Платек напусна Ботев

Спортният директор напусна „жълто-черните“

Феновете на ЦСКА готвят супер хореография за финала с Лудогорец

Феновете на ЦСКА започнаха да събират средства, за да направят супер хореография за финала за Купата на България с Лудогорец. 

Мазир Сула няма да играе в Арда

Някой пусна слух за звездата на Черно море точно преди този мач