Официално: Георги Иванов е новият треньор на Черно море

Официално: Георги Иванов е новият треньор на Черно море

След като се раздели с Левски, Гонзо се завърна на "Тича"

Георги Иванов е новият треньор на Черно море, съобщиха от клуба.

Припомняме, че в началото на този месец Гонзо подаде оставка и напусна поста спортен директор на Левски, а за последно бе наставник именно на „моряците” от Варна. 

Той работи на „Тича” в продължение на година и половина в периода 2013-2014, когато класира „зелено-белите” в първата шестица, въпреки че те се разделиха с голяма част от основните си футболисти. 

Впоследствие Иванов запази добри отношения с ръководството и дори успя да договори трансфера на Мехди Бурабия на „Герена”, а сега наследява на треньорския пост Никола Спасов.

Последният спечели Купата на България и Суперкупата на страната, но бе освободен заради колебливото представяне на Черно море в „А” група и шестото място в крайното класиране.

Ако не сме на 101% на реванша, ще ни бъде трудно, каза Георги Костадинов

Спортният директор на Левски Георги Костадинов коментира равенството 0:0 срещу АЕК в плейофа от Шампионската лига.

Ясно е къде ще се гледат плейофите на ЦСКА

Телевизията, която излъчва българското първенство и турнира за Купата на България – Диема Спорт, ще предава и двата плейофни двубоя от Лига Европа между ЦСКА и ОФИ Крит, пише „Тема Спорт“.

Боримиров: Хулио знае какво трябва да направи на реванша

Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров смята, че всичко ще се реши на реванша в двубоя срещу АЕК Атина, след като първият мач в София завърши без голове.

ЦСКА излиза без капитана в Крит

ЦСКА ще излезе с променена халфова линия за първия мач от плейофите в Лига Европа срещу ОФИ Крит

Англичани гледаха Вуцов срещу АЕК

Левски иска 3 милиона евро на 24-годишния вратар

Вратар на Славия става национал

Очаква се стражът на белите Леви Нтумба да получи повиквателна за ДР Конго.