Официално: Монтана прие оставката на Феро

Официално: Монтана прие оставката на Феро

За поста на Спасов са водени разговори с няколко треньори, които в момента са без отбор

Ферарио Спасов вече официално не е треньор на Монтана. 53-годишният футболен спец подаде оставка след домакинската загуба с 0:4 от Черно море, която бе пета поредна за отбора, а днес по обяд стана ясно, че ръководството на клуба ще я приеме.

 

„Решихме да приемем оставката на Ферарио Спасов. Това е неговото решение и ние сме длъжни да се съгласим, защото основно правило на клуба е да не задържа никои против неговата воля. Съжаляваме, че така стана и естествено искаме да благодарим на Ферарио Спасов за съвместната ни работа”, заяви на брифинг в общината днес кметът на Монтана Златко Живков пред "Червен картон".

 

За поста на Спасов са водени разговори с няколко треньори, които в момента са без отбор. От стадион „Огоста” обаче отказаха да назоват конкретни имена.

 

„Няма да избързваме с избора на нов треньор. Във вторник футболистите подновяват отново тренировки, които на този етап ще се водят от помощниците на Ферарио Иво Тренчев и Дилян Иванов и от треньора на вратарите Мирослав Митев”, каза още кметът на Монтана.

 

Първата тренировка за новата седмица на монтанци е във вторник и започва точно в 15:00 часа.

 

Преди нея пък предстоят разговори със спортния директор на клуба доц. Михаил Мадански, на която ще се търси изход от кризата.

От Университатя Крайова: Бяхме почти приключили сделката с Рейналдо, Левски го взе на другия ден

На всички в Университатя Крайова още им тежи за загубата от Левски и най-вече от това, че вина за отпадането на тима има Рейналдо.

Браво! Илиев и Димитров попаднаха в идеалния отбор на кръга в турската Лига 1

Двамата се отчетоха с голове за отборите си

Андрей Йорданов: Мисля, че сме подготвени, отиваме за добър резултат

Фланговият футболист на ЦСКА Андрей Йорданов говори преди заминаването на "червените" за Крит.

Левски се разделя с основния си спонсор

Мило Борисов на прощаване: Левски винаги ще остане част от мен

Отново свързаха името на Мрезиг с Левски

Хусем Мрезиг най-вероятно също ще се озове на "Герена", твърдят в Русия.

ЦСКА излетя за Крит без Мартино и Пиедраита

ЦСКА замина за остров Крит и първата среща с ОФИ с десният бек Тамиму Уору в групата си.