Официално: Николай Бодуров e футболист на ЦСКА

Официално: Николай Бодуров e футболист на ЦСКА

Защитникът подписа договор до края на сезона с опция да продължи престоя си на "Българска армия", съобщиха от клуба

Централният защитник Николай Бодуров ще играе в ЦСКА до края на сезона с опция да продължи престоя си на "Българска армия", съобщиха от клуба.

Ръководството, спортно-техническият щаб и всички служители на Футболен клуб ЦСКА пожелават на Николай Бодуров много успехи с червения екип, допълват "червените".

Николай Бодуров е роден на 30 май 1986 година в Благоевград. Играе на постовете централен и десен краен защитник.

Започва кариерата си в Пирин (Благоевград), където в периода 2004-2009 записва 104 мача и вкарва един гол.

През лятото на 2009 Бодуров преминава в Литекс, където има регистрирани 109 мача и 8 гола.

През 2014 е продаден на английския Фулъм. За англичаните защитникът има 41 мача и 1 гол.

През миналия сезон е преотстъпен на Мидтиланд, като с датчаните достига до 1/16-финалите на Лига Европа и участва в мачовете срещу Манчестър Юнайтед.

Новото попълнение на ЦСКА има и 35 официални мача за националния отбор на България в периода 2010-2016.

Във визитката си Николай Бодуров има две шампионски титли на България през 2010 и 2011.

Носител е и на Суперкупата на България през 2010 година.

Десподов изравнява Стойчо Младенов, Чочев може да настигне Гунди

Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов ще запише днес своя мач номер 59 с екипа на България, стана ясно след като селекционерът Александър Димитров обяви стартовия състав за гостуването на Турция от Световните квалификации.

НА ЖИВО: Турция - България 0:0

Следете срещата в Бурса тук

Зам.-министър Георгиев откри международния турнир по Таекуон-до ITF “Bulgaria Open 2025”

Зам.-министърът на младежта и спорта Димитър Георгиев откри международния турнир по Таекуон-до ITF “Bulgaria Open 2025”, който и тази година се провежда в град Пловдив.

Славия и Септември (Сф) си уговориха проверка

Двата тима ще изиграят контрола утре

България U19 допусна първа загуба в квалификациите след 1:2 от Франция (ВИДЕО)

Юношеският национален отбор на България до 19 години допусна първа загуба в европейските квалификации

Илия Груев -младши: Трябва да сме агресивни в Турция

„Няма невъзможни неща, искаме точки“

ЦСКА 1948 би сърби в прекратена контрола

Мачът бе прекратен малко преди края заради отменено попадение на гостите

Официално: Футболист с 58 мача за Ливърпул и 119 във Висшата лига подписа с Локо Сф

Джордън Ибе е футболист на Локомотив (София), съобщават от клуба и допълват:

Левски гледа към ас на Арда, превърнал се в кошмар за ЦСКА

Бразилецът с японски корени е оценяван на €600 000