ОФИЦИАЛНО: Стойчо Стоев вече не е треньор на Арда

ОФИЦИАЛНО: Стойчо Стоев вече не е треньор на Арда

От Кърджали потвърдиха, че треньорът ще поеме Лудогорец

Ръководството на ПФК Арда се разделя със старши треньора на отбора Стойчо Стоев, съобщиха от Кърджали.

Стойчо Стоев стана част от тима през август миналата година, когато Арда тръгна по пътя към Първа лига.

Досегашният наставник на Арда ще поеме отбора на Лудогорец.

Ръководството на ПФК Арда му благодари за професионалната работа и коректното отношение, като му пожелава успех в новия клуб!

ЦСКА търси първа победа в контролите срещу Олимпия Любляна

ЦСКА излиза срещу словенския гранд Олимпия (Любляна) в последната си контрола по време на подготвителния лагер на тима в Словения.

Асен Митков се размина с най-лошото

Асен Митков бе отписан от мнозина за мачовете с Апоел Беер Шева и за началото на сезона, но се оказа, че се измъкнал сравнително леко.

Левски ще изчисти още едно задължение

Левски ще реши и още един финансов въпрос, който е свързан със сериозно плащане.

Илиян Стефанов е опция за Ботев Пловдив

Нани е без отбор, след като приключи със "сините".

Левски без повече нови

Треньорът на Левски Хулио Веласкес ще може да разчита само на две нови попълнения за старта на кампанията. Това са фланговият нападател Радослав Кирилов и плеймейкърът Рилдо.

Локило и Ето‘о твърдо аут от тренировките на ЦСКА

Двамата се готвят по индивидуални програми

Ботев (Пловдив) пуска в продажба абонаментните карти

За новия сезон

Вердон: Важен мач за нашата подготовка

Бранителят доволен въпреки загубата

Черно море с 4 от 4 в контролите

Селсо Сидни продължава с головете