ОФИЦИАЛНО: Валентин Илиев напусна ЦСКА 1948

ОФИЦИАЛНО: Валентин Илиев напусна ЦСКА 1948

Вижте подробности

Валентин Илиев официално напусна поста старши треньор на дублиращия отбор на ЦСКА 1948 и ще поеме по друг път в кариерата си. Доскорошният наставник на втория състав на „армейците“ реши да се раздели с клуба след проведени разговори с ръководството. 

42-годишният специалист изведе ЦСКА 1948 II до първото място във Втора лига след края на есенния полусезон, като под негово ръководство „червените“ записаха десет победи, пет равенства и само две поражения и са лидери в шампионата с актив от 35 точки – с пет пред втория в класирането Крумовград.

Това беше втори период на Илиев в клуба, след като през 2016 г. той изигра голяма роля при полагането на основите по възраждането на "червената" идея, като застана начело на ЦСКА 1948 и изведе тима до последователни титли от четвъртия и третия ешелон, за да влезе клуба в професионалния футбол.

Като футболист защитникът е шампион на България с ЦСКА от 2005 година и носител на Купата на страната от 2006 година.

Радослав Кирилов: И в двата мача бяхме по-добрият отбор

Един от голмайсторите на Левски при успеха с 2:0 над Сабах - Радослав Кирилов, сподели мнението си след класирането на "сините" на плейоф за влизане в Лигата на конференциите

Голям скандал около трансфера на Алекс Петков в Гърция, Шльонск публикува гневна декларация

Вижте какво написаха поляците

НА ЖИВО: Арда - Кауно Жалгирис 2:0

Родният тим ще брани гол аванс в Кърджали, следете тук

Ботев Пловдив сподели важна информация преди дербито с Берое

Берое стартира продажбата на билети за сблъсъка с Ботев Пловдив

Спартак (Варна) и Черно море със споразумение за гостуващите фенове на дербито

От Спартак Варна обявиха, че водят разговори с градския си съперник Черно море за споразумение, което да гарантира реципрочни и удовлетворяващи условия за гостите в мачовете помежду им

Контузия е провалила трансфер на договрено крило в ЦСКА

Изпълнителният директор на ЦСКА Радослав Златков заяви днес, че “червените” са имали договорен трансфер на крило, но той е пропаднал ден преди да бъде подписан договорът заради контузия на играча

Първият казус, който Величков разреши в ЦСКА

Реших да стопирам изходящия му трансфер, обяви шефът за Чорбаджийски

Високо напрежение! ЦСКА извади трима от състава

Предложението е на Бойко Величков

Бойко Величков: Дошло е време за дела

Много ще внимавам с използването на лозунги, обяви новият спортен директор