Още петима пристигнаха на проби в Локомотив Пловдив (СНИМКИ)

Още петима пристигнаха на проби в Локомотив Пловдив (СНИМКИ)

Двама от тях са испанци, а други двама имат американски паспорти

Представителният тим на Локомотив премина от днес към двуразови занимания в предсезонната си подготовка, съобщиха от лагера на пловдивчани.

Тимът проведе и двете си тренировки на стадион "Искър" в град Самоков.

"Черно-белите" вдигнаха високо оборотите пред погледа на собственика Христо Крушарски и спортно-техническия директор Чавдар Цветков.

Вчера на проби пристигнаха двама футболисти с американски паспорти.

Патрик Циани, който е десен халф, и Джоузеф Ннеку, който играе като дефанзивен полузащитник, се включиха в заниманията.

От днес нови трима играчи пристигнаха на лагера.

Двама от тях са испанци, като единият - Жуан Мануел Асеведо е нападател, а другият - Мартин Илескас играе на позицията халф.

Националът до 19 години Стивън Славков също ще изкара проби при черно-белите.

Така общият брой на футболистите на тестов период в клуба е 6, като бройката е допълвана от защитника Мариян Иванов, който е с тима още от първата тренировка за сезона.

Утре се очаква играчите на Локомотив да тренират за първи път на високопланинската тренировъчна база на клуба в село Говедарци.

Александър Александров: Дузпата реши мача

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Александър Александров сподели първите си впечатления след поражението с 0:3 от Лудогорец в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

Хьогмо: Трябва да тренираме добре в този период

Старши треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо обясни някои тактически елементи от мача срещу ЦСКА 1948

Чочев: Напълно контролирахме мача през второто полувреме (ВИДЕО)

Звездата на Лудогорец Ивайло Чочев говори след категоричния успех на тима с 3:0 над ЦСКА 1948 в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

БИТКА ДОКРАЙ: Лудогорец наближи Левски на 7 точки (ВИДЕО)

"Орлите" се справиха с ЦСКА 1948 - 3:0

Веласкес: При всяко положение ми се струва нереалистично

“Много е трудно да наложим нашия футбол на такъв терен”

Петров: Вълшебна точица за нас

Треньорът на Добруджа бе изключително горд с футболистите си