Пълна подкрепа за Ангел Червенков след заседанието на УС на Локо (ГО)

Пълна подкрепа за Ангел Червенков след заседанието на УС на Локо (ГО)

Повтарям на момчетата, че ще трябва да се пролее и кръв, за да се поздравим с успех, сподели треньорът

Ръководството на Локомотив (Горна Оряховица) гарантира подкрепата си към старши треньора Ангел Червенков и екипа му. Специалистът повече от час разговаря с Управителния съвет на клуба. Това беше първото заседание на клубаната управа след Общото събрание и избора ѝ началото на август.

"Доволни сме от работата на треньора и приличните игри на отбора от началото на сезона. Вярно е, че ни се искаше да имаме по-солиден точков актив, но си даваме сметка, че ще е необходимо време да се адаптираме в групата. Ние имаме дългосрочен план и неслучайно сме се спряли на доказан специалист, какъвто безспорно е Ангел Червенков", коментира след заседанието председателят на УС -Даниел Костадинов.

Старши треньорът Ангел Червенков също апелира за малко повече търпение от страна на ръководство и фенове.

"На всички ни се искаше да имаме по-сериозен актив и вече да сме се поздравили с победа. За кратък период от време сформирахме приличен отбор, но ще ни е необходимо време да постигнем желания синхрон. Има какво още да се желае като отборен дух на терена. Неслучайно повтарям на момчетата, че ще трябва да се пролее и кръв, за да се поздравим с успех", сподели треньорът.

Специалистът, извеждал Литекс до шампионска титла и работил с успех в Шотландия и Украйна, ще има определящата дума за стила и методиката на работа с подрастващите в ДЮШ.

Най-върлите фенове посетиха тренировката на отбора и декларираха подкрепа към треньорите и отбора.

Добрите думи за работата на Червенков не спести и клубната легенда Ангел Минчев, който е и член на УС.

"Ангел Червенков работи правилно. Отборът ни играе повече от прилично от началото на сезона. Липсваше ни и доза шанс, за да се поздравим с така желаната победа. Не бива да правим трагедия от едно недобро второ полувреме като това с Дунав. Сигурен съм, че тепърва ще накараме другите да се съобразяват с нас", обобщи Минчев.

Престиани опроверга Винисиус и разкри за заплахи от играчи на Реал Мадрид

Аржентинският футболист на Бенфика Джанлука Престиани опроверга бразилския нападател на Реал Мадрид Винисиус Жуниор, който го обвини в расистки обиди.

Тайгър Ууудс иска да се върне в професионалния голф

Американският състезател по голф Тайгър Уудс отвори врата за възможността да играе на Мастърс тази година, съобщава ДПА.

На живо: Жребий за Купата на България

Тегленето е от 12.30 в Бояна

Тодор Янчев вика 18-годишен от Локо Пд при младежите

Селекционерът на младежкия национален тим Тодор Янчев се готви да включи футболист на Локомотив Пловдив в състава за евроквалификациите в края на март.

Левски пуска билетите за гостуването на ЦСКА 1948

От Левски обявиха, че днес по обяд ще бъдат пуснати в продажба билетите за гостуването на ЦСКА 1948, което е в неделя от 16:45 часа на стадиона в Бистрица.

Черно море ще пази успешна серия срещу Ботев Враца

Черно море се намира в страхотна серия срещу Ботев Враца в елита преди мача между двата отбора в петък на стадион „Тича“.