Първо в NS: Крушарски се оттегля от битката за БФС?

Първо в NS: Крушарски се оттегля от битката за БФС?

Вижте подробности

Очаква се в следващите дни Христо Крушарски да се оттегли от борбата за президентския пост в БФС и да обяви подкрепата си за Михаил Касабов. Това е било договорено на специална среща в Новотела в Пловдив вчера следобяд, научи репортер на NOVSPORT. В разговорите е участвал и легендата на Локо (Пд) и българския футбол Христо Бонев.

Касабов, който изгледа на живо двубоя Крумовград - Ботев Пд (2:1) в Коматево, се е срещнал с Крушарски и Бонев. Стигнало се е до договорка изпълняващият длъжността президент на БФС в момента да бъде подкрепен. Очаква се кандидатурата на Михаил Касабов да бъде издигната официално през следващата седмица. 

Славия обяви контролите за лагера в Банско

Славия обяви програмата си за приятелски мачове по време на подготвителния си лагер в Банско

Евросъперник на ЦСКА гони треньора си

Съперникът на ЦСКА в европейските клубни турнири – Дери Сити, е на път да уволни наставника си точно преди сблъсъците с червените.

Левски разпродаде близо 10 000 сезонни карти

Привържениците на Левски са все по-близо до закупуването на 10 хиляди сезонни карти, съобщават българските футболни шампиони.

Левски изпуска участник на Мондиал 2026

Добрите игри на Иван Башич засилиха интереса към него

Треньорът на Кюрасао: Отборът се отплати на феновете си

Старши треньорът на националния отбор на Кюрасао по футбол Дик Адвокаат се гордее с играчите си, след като донесоха първа точка на страната от Световно първенство с равенството 0:0 срещу Еквадор.

Нагелсман: Заслужено сме в елиминациите

Германия съвсем заслужено си спечели място в елиминациите на Световното първенство по футбол, заяви селекционерът Юлиан Нагелсман след победата с 2:1 срещу Кот д'Ивоар.