Пауло Нога: Не мога да кажа, че ще изпълним правилото за четирима българи

Пауло Нога: Не мога да кажа, че ще изпълним правилото за четирима българи
Източник: БГНЕС

Спортният директор на ЦСКА - Пауло Нога, призна при завръщането на „червените“ от Словения, че те едва ли ще изпълнят квотата от четирима българи според наредбата на БФС

“Всички знаят за правилото, което е предложено от БФС. Ясно е, че то иска да даде най-добрите опции за развитие на българските футболисти“, почна Нога.

„Към момента не мога да кажа, че на 100% ще го спазваме. Ще видим какво ще се случи на трансферния пазар, има време, но към момента не изглежда много вероятно да го спазваме”, каза португалецът по адрес на новото правило на БФС, прието за този сезон.

Стаматова напред в Гърция

Българката Юлия Стаматова се класира за втория кръг на сингъл на турнира по тенис на клей в Ираклион (Гърция) с награден фонд 40 хиляди долара.

Боримиров се срещна с испански специалист в спортните технологии и иновации

От Левски съобщиха, че са посрещнали испанския специалист в спортните технологии и иновации Хуан Фуентес Фернандес.

Испанки на пътя на хандбалните шампионки

Шампионът на България при жените ХК „Бяла“ ще срещне испанския „Атлетико Гуардеш“ в третия кръг на европейския клубен турнир EHF European Cup.

Повикаха вратаря на Фрайбург в националния на Германия

Вратарят на Фрайбург Ноа Атуболу заяви, че е спял, когато е получил позвъняване за първата си и изненадваща номинация за националния отбор на Германия, пише агенция ДПА.

Берое честити рождения ден на капитана си

Футболният Берое честите рождения ден на своя капитан Хуан Пабло Саломони

Велковски: Димитров е способен да преобрази националния отбор

Александър Димитров е способен да преобрази националния отбор на България. Това заяви за БНТ защитникът Димитър Велковски, който се завръща в представителния тим след тригодишна пауза.

Фенове обиждат гаджето на Бекъм на "лелка"

Люти критики се наложи да понесе дамата, пленила сърцето на Круз Бекъм.

Орела остава начело на Добруджа

Добруджа не прие оставката на треньора Атанас Атанасов - Орела.

Двама от Спартак Варна не са готови за игра

Едно от последните нови попълнения на "соколите" Тиерно Милимоно все още не попада в групата за срещите на Спартак Варна.