Пламен Крумов: Шапки долу, затруднихме Берое след 0:3 и с човек по-малко

Пламен Крумов: Шапки долу, затруднихме Берое след 0:3 и с човек по-малко

Мачът се разви по най-лошия сценарий за нас, признава десният бек на Локо (Пд)

Десният бек на Локо (Пд) Пламен Крумов изрази гордостта си от представянето на отбора, въпреки загубата с 2:5 от Берое.

„Мачът се разви по най-лошия сценарий за нас. Дузпа с червен картон, получихме 2-3 бързи гола, вече бяхме с човек по-малко. Опитахме се да се върнем в мача и да не сме боксова круша. Казахме си и на полувремето, че можем да се върнем в мача, само да вдигнем малко глави. Успяхме, върнахме се, вкарахме два гола, но точно вече когато беше на кантар ни вкараха още два гола. Шапки долу обаче, вдигнахме глави”, каза Крумов след мача пред „Диема Спорт”.

„Не сме започнали притеснени, просто така се разви мачът за нас. Треньорът на полувремето ни каза, че има такива мачове във футбола, че има криви мачове и няма какво да се направи. Много добре изиграхме второто полувреме и затруднихме Берое, върнахме два гола и до края държахме мача на кантар”, добави Крумов.


Според него предишните резултати няма да имат никакво значение в следващия кръг на дербито с Ботев. Той иска Локо да се реваншира на своите фенове за пуснатите пет гола в Стара Загора.

„Дербито си е дерби. В него няма значение кой в каква форма е. Излизаш в дербито и то просто се печели. Трябва да тренираме на пълни обороти и да си вземе дербито. Не се съмнявам, че нашите фенове ще направят уникална атмосфера и трябва да ги зарадваме, да им се извиним за тези пет гола”.

За амбициите на Локо:

„Не сме коментирали нищо за Европа, но всеки футболист излиза на терена за победа. Ние много добре знаем на колко точки сме от третото място. Знаем , че играем много добре пред нашите привърженици, мечтаем, вдигаме главите и продължаваме напред”.

Крумов има проблем в адуктора, но се надява да е готов за битката за Пловдив.

„Имам леко проблем в адуктора, не мога да кажа какво е състоянието ми. 2-3 дена ще съм на облекчен режим, не мога да кажа какво е състоянието ми. Гледаме позитивно, надявам се за дербито да съм на 100% готов”.

Треньорът на Астън Вила уверен в отбора си

Увереността на мениджъра Унай Емери се повишава заради формата на отбора, тъй като Астън Вила се стреми да увеличи победната си серия до двуцифрен брой.

Локомотив (София) отвори клубен магазин за феновете си

От столичното Локо приемат и онлайн заявки до днес

Руски борец:  Ще направя всичко, за да оправдая очакванията на България

Състезателят по борба свободен стил Шамил Мамедов категорично е настоявал да се присъедини към националния отбор на България. Това каза пред ТАСС Михаил Мамиашвили, президент на Руската федерация по борба.

Манчестър Юнайтед готви солидна селекция

Манчестър Юнайтед не е напълно удовлетворен от работата си на последния трансферен пазар и с цел да промени посоката, ръководството на „Олд Трафорд“ вече е очертало ключови приоритети и нови идеи за подсилване на състава.

Локо Сф намери заместник на Галчев

Локомотив София е на път да намери заместник на Патрик-Габриел Галчев, пише „Мач Телеграф“.

"Синя" легенда: Левски може да отстрани Лудогорец

Легендата на Левски Войн Войнов даде своята оценка за представянето на Левски през есента. И не скри, че е доста приятно изненадат от развръзката, която настъпи. 

Левски е шампион на годината в efbet Лига

Вижте годишната таблица в елита

„Сините“:  Всеки иска фланелката на Левски

Левски се заигра със съперници

Душан Косич хвали дербито на Пловдив в Словения

"Този сезон направихме крачка напред, Локо Пд се стабилизира"