Португалец поема Левски?

Португалец поема Левски?

Очаква се до ден-два името му да бъде обявено от мажоритарния собственик Наско Сираков

Португалец ще води Левски през пролетния дял от първенството, твърди БГНЕС.

Специалистът има опит в местния елит, както и в други първенства. Очаква се до ден-два името му да бъде обявено от мажоритарния собственик Наско Сираков.

Левски остана без треньор само два дни след победата с 1:0 над Дунав Русе в 1/8-финал от турнира за Купата на България.

Станислав Генчев беше освободен, а веднага след това клубът излезе с позиция. С него си тръгват и помощниците му Дарко Тасевски, Живко Миланов, Йордан Господинов и Петър Пеев.

Под ръководството на Генчев "сините" преминаха през миникриза, но все пак завършиха годината с 5 поредни победи (4 от тях за първенството). Но не представянето на отбора е повод за раздялата, която е била по взаимно съгласие. От ръководството обясниха, че всъщност причината е несходство във вижданията за развитието на отбора, без да влизат в повече подробности.

Левски ще стартира зимната си подготовка на 4 януари, събота. В първите два дни те ще преминат през задължителните медицински изследвания. След това за "сините" предстои лагер в Турция. |

Сериозен интерес от чужбина към вратаря на Берое Артур Мота

Това призна спортният директор на заралии

ПЪРВО В NS: Павлин Николов плати и спаси лиценза на Спартак Вн

Вижте подробности

Делова и Скаршем се връщат в строя на ЦСКА за Берое

„Червените“ потвърдиха травмата на Локило

Караиванов: Ще има правило за брой български футболисти на терена

Шефът на БПФЛ коментира актуалната тема с българите и чужденците в родните отбори

Билети между 20 и 50 лв. за Лудогорец – ЦСКА, Караиванов обясни за секторите

Финалът за Купата на България е на 22 май

Лоша новина за ЦСКА: Джейсън Локило се контузи

Крилото със сигурност пропуска визитата в Стара Загора

В Пловдив: Артур Платек напусна Ботев

Спортният директор напусна „жълто-черните“

Феновете на ЦСКА готвят супер хореография за финала с Лудогорец

Феновете на ЦСКА започнаха да събират средства, за да направят супер хореография за финала за Купата на България с Лудогорец. 

Мазир Сула няма да играе в Арда

Някой пусна слух за звездата на Черно море точно преди този мач