Приемат залози дали ще има дузпа на ЦСКА - Левски

Приемат залози дали ще има дузпа на ЦСКА - Левски

Вижте подробности

Множество специални залози за предстоящото в събота Вечно дерби ЦСКА - Левски пусна букмейкърът Winbet. Феновете могат да опитат да познаят колко корнера ще има в мача, колко картони, в кой отбор ще има повече българи в стартовия състав и т.н. Едно от най-атрактивните предложения е за това дали в двубоя ще бъде отсъдена дузпа. Коефициентът за "да" е 4,00.

Чаканият с нетърпение от всички в Бюлгария мач е насрочен за събота от 14,45 часа на Националния стадион "Васил Левски". Очаква се поне 30 000 фенове да присъстват на трибуните.

Лъчезар Димов: Нашата цел е да изградим силно поколение (ВИДЕО)

Директорът на БФС засегна куп важни теми при юношите

Световен шампион на 100 м ще бяга на Допингираните игри

Трикратният световен шампион по лека атлетика Фред Кърли обяви, че ще участва в първото издание на т.нар. "Игри за допингирани" (Enhanced Games) - състезание, което позволява на спортистите да използват вещества, подобряващи представянето.

Мустафа Сангаре отново тренира на пълни обороти

Нападателят на Левски Мустафа Сангаре тренира на пълни обороти и се бори, за да спечели титулярното място в атаката срещу Лудогорец, пише "Мач Телеграф".

Дунав се засили за елита

Дунав се движи в график за класиране в елита.

Анте Аралица пропуска и гостуването в Добрич

Локомотив София ще бъде без голмайстора си Анте Аралица и за съботното гостуване на Добруджа.

ЦСКА в преследване на втора поредна победа срещу Арда

Арда ще бъде домакин на ЦСКА, но не в Кърджали, а на стадион „Берое“ в Стара Загора днес в отложения мач от петия кръг на efbet Лига.

Марин Петков все още опция за Макаби Хайфа

Израелският гранд Макаби Хайфа не се отказва от привличането на Марин Петков. 

Керкез пак избира Турицов пред Теодор Иванов

Треньорът на ЦСКА Душан Керкез във втори пореден мач ще предпочете Иван Турицов пред привлечения през лятото Теодор Иванов.

Костадинов: Веласкес е лидерът на Левски

Халфът на Левски и един от лидерите на тима Георги Костадинов се изказа много ласкаво за треньора Хулио Веласкес преди двубоя с Лудогорец.