Радостин Кишишев и синовете му пострадаха при катастрофа в Бургас

Радостин Кишишев и синовете му пострадаха при катастрофа в Бургас

Таксито, в което се возел Кишишев с двамата си синове, било пометено от Ситроен, минал на червено

Бившият национал Радостин Кишишев и двамата му синове – Продан и Димитър са пътували в таксито, което снощи беше пометено от автомобил, минал на червено до подземната улица в Бургас, информира "Флагман".

Самият Кишишев не е пострадал при тежката катастрофа, тъй като се е возел от другата страна на сблъсъка със Ситроена. В болницата продължава да се намира по-големият му син Продан. 20-годишният младеж е под наблюдение в неврохитургията на УМБАЛ-Бургас заради травми на главата. Няма опасност за живота му. Продан от години живее и учи в Англия, но се е прибрал у дома за празниците.

Неговият брат Димитър също е прегледан в болницата, но е освободен за домашно лечение. 15-годишният бургазлия се е разминал само с леки наранявания след автомелето.

Косич: Искахме да си тръгнем с Купата, но може би ще се случи следващия път

Треньорът на Локо (Пд) бе много разочарован след загубения финал

Левски срещу ЦСКА за Суперкупата на България след 20 години! (ВИДЕО)

За последно дербито за трофея бе през 2006 година

Суперкупа между Левски ЦСКА отново след 20 години пауза

Шампионът Левски и носителят на Купата ЦСКА ще се изправят един срещу друг в мача за Суперкупата на България през следващия сезон

ДРАМА: ЦСКА този път разплака Локо Пловдив с дузпи и грабна Купата! (ВИДЕО)

"Армейците" в Лига Европа след 22-та Купа на България

Здрав бой в Сектор "Г" минути преди финала за Купата

Малко повече от час преди началото на финала за Купата на България се стигна до напрежение в „Сектор Г“

НА ЖИВО: Локо Пд – ЦСКА 1:1 огромна драма и дузпи

Кой ще вземе трофея – гледайте и следете тук…