Разкритие: ЦСКА търси вратар в Норвегия

Разкритие: ЦСКА търси вратар в Норвегия

Вижте подробности

След като през лятото взе от норвежкия Сарпсборг 08 Джонатан Линдсет, а преди броени дни подписа с Тобиас Хайнц, който бе купен от Хакен, но игра под наем именно в Сарпсборг, където вкара 15 гола и даде 6 асистенции, ръководството на ЦСКА не смята да спира дотук и оглежда още футболисти на въпросния норвежки клуб, пише "Мач Телеграф".

През миналия сезон Сарпсборг завърши на осмо място в норвежкия елит - много далеч от позициите, даващи право на участие в Европа, но и далеч от зоната на изпадащите. Въпреки това, явно скаутите на “червените” са намерили нещо по-специално в този тим и ще следят играчи за постовете, на които търсят попълнения.

Една от тези позиции е вратарската. Там договорите и на титуляря Густаво Бусато, и на резервата Димитър Евтимов изтичат. Понастоящем под рамката на Сарпсборг е 32-годишният Андерс Кристиансен. За защитата също се гледат различни футболисти на норвежкия тим.

Големият плюс на играчите от този отбор е, че не струват много и нямат високи финансови изисквания, а определено притежават качества. Отделно от това, след като на “Армията” вече имат двама норвежци, то много по-лесно ще бъде привлечен футболист от тази страна.

Треньорът на Локо Пд продължи договора си

Старши треньорът на Локомотив Пловдив - Душан Косич, поднови договора си с „черно-белите“, обявиха официално от клуба.

Националният селекционер и Кирил Десподов дадоха своя вот за анкетата на ФИФА

Селекционерът на националния отбор на България Александър Димитров гласува за Килиан Мбапе в анкетата на ФИФА за най-добър футболист в света за годината.

Левски работи усилено за нов в атаката на "сините"

Левски активно работи по въпроса поне едно ново попълнение да пристигне за атаката на тима в близките дни. 

Лудогорец среща поляци и унгарци

Лудогорец ще изиграе само две контроли по време на зимната подготовка.

Славия отмъква юношеска звезда на Локо Сф

Славия е напът да отмъкне звездата на юношите на Локомотив София, Емилиян Гогев.

Берое се насочва към Втора лига

Берое може най-после да погледне и към българския пазар по отношение на нови попълнения.

Божинов: Трябваше да подскажат на Хулио Веласкес за Славия

Бившият нападател на Левски Валери Божинов не е доволен от някои решения на шефовете на тима.

ЦСКА назначи отговорник за "Армията"

ЦСКА е назначил човек, който ще ръководи процесите на новия стадион "Българска армия".

Локо (Пловдив) пусна програмата за зимна подготовка

“Смърфовете” ще се готвят в Турция