Росен Колев под въпрос за мача със Славия

Росен Колев под въпрос за мача със Славия

Един от най-стабилните защитници на Черно море – Росен Колев, ще бъде до последно под въпрос за домакинството на "моряците" със Славия, съобщава клубният сайт. След направения контролен преглед се оказа, че националът има мускулно разтежение и медицинският щаб на моряците започна веднага медикаментозна физиотерапия, се казва в комюникето.

Един от най-стабилните защитници на Черно море – Росен Колев, ще бъде до последно под въпрос за домакинството на "моряците" със Славия, съобщава клубният сайт. След направения контролен преглед се оказа, че националът има мускулно разтежение и медицинският щаб на моряците започна веднага медикаментозна физиотерапия, се казва в комюникето.

Другият стълб в отбраната на варненци Александър Александров днес ще започне постепенно натоварване, с тенденция да бъде готов за сблъсъка с белите.

Днешното занимание на стадион Младост ще пропусне и вратарят Пламен Колев, на когото е дадена почивка заради болки в кръста.

Стана ясно също, че юношата на клуба Слави Сталев ще бъде с гипсов ботуш 1 месец.

Двубоят със Славия от 3-ия кръг на А ПФГ е в събота от 18 ч на стадион “Тича” и е поверен на съдийска бригада от Бургас начело с Ахмед Ахмед и асистенти Николай Христов и Станимир Иликов. 4-и рефер е Павлин Тютюнджиян от Хасково. 

Кой е последният чужд съдия, свирил у нас в елита?

Вече 5 години БФС се доверява само на родни арбитри

Прогноза: Гол/гол в "Бистрица"

ЦСКА 1948 приема Славия в столично дерби

Фратрия и Янтра пропищяха от съдията

Фратрия и Янтра изразиха бурно недоволство от съдията по време на дербито им във Втора лига на стадион „Спартак“ във Варна.

БФС отхвърли искането на Левски за чужди съдии за дербито с Лудогорец

"Сините" публикуваха позиция за отказа

Левски излизат в почивка преди дербито с Лудогорец

Отборът на Левски публикува седмичната си програма до дербито с Лудогорец в петък.

Илиан Илиев с три дилеми за състава на Черно море

Треньорът на Черно море има три дилеми за състава, с който да започне в домакинството срещу Добруджа тази вечер на „Тича“.

Спартак Варна си отдъхна за своята звезда

Звездата на Спартак Варна - Бернардо Коуто, получи контузия по време на успеха над Арда (3:0), но състоянието му не буди притеснение.

Гьоко връща играч на Спартак Варна на любимия му пост

Дамян Йорданов отново ще играе като полузащитник в Спартак Варна занапред.

Ботев Пловдив може да получи сурово наказание

Ботев Пловдив може да отнесе тежка санкция от Дисциплинарната комисия към БФС, пише "Тема Спорт".