Съдът може да глоби ЦСКА заради документи

Съдът може да глоби ЦСКА заради документи

Санкцията ще е в размер на 1000 лв., ако от клуба не предоставят допълнителна информация на временния синдик

Съдът заплаши ръководството на ЦСКА с финансова санкция заради отказа на клуба да предостави счетоводните документи на синдика. Известно е, че в момента тече процедура по обявяване в несъстоятелност на ЦСКА, като работата на назначения за временен синдик Радослав Тонев се затруднява от липсата на доказателствен материал за много от финансовите операции на „армейците в последните години, пише вестник "Меридиан мач".

 

Решението е било взето на закрито заседание, проведено във вторник. Съдът се е разпоредил:

 

„Удължава срока до 21 октомври. Указва на управителя на ПФК "ЦСКА" АД да изпълни задълженията по чл. 640 ТЗ, като съдейства на синдика за представяне на документация от счетоводството на дружеството. В противен случай съдът ще наложи санкция в размер на 1000 лева".

"Чашата" на "Армията" вече е затворена (ВИДЕО)

Същевременно продължава монтажът на основите на козирката в сектор "В"

Лудогорец с офанзива за испански нападател

"Орлите" са пратили оферта за футболист на Висла Краков

Цунами: Вярвам, че възстановяването ми ще бъде бързо

Капитанът на Левски получи контузия срещу Апоел Беер Шева

ЦСКА 1948 със сериозна конкуренция за малиец

Дженоа, Рейнджърс и Бърнли искат желан от "червените"

Ялов нападател на ЦСКА вярва, че може да стане национал на Белгия

Аарон Исека даде любопитно интервю

Отлични новини за Левски

Митков и Охене тренират с отбора

ЦСКА 1948 представи двама боливийски национали

ЦСКА 1948 представи боливийските национали Хосе Мартинес и Диего Медина, които вече водят подготовка с "червените".

Левски търси на пожар лек нападател, халф и защитник

Левски ускорява търсенето на нов нападател, който още от началото на лятната селекция е основен приоритет за старши треньора Хулио Веласкес, съобщава "Мач Телеграф".

Керкез искал Фаетон в ЦСКА, той сам си тръгнал

Треньорът на ЦСКА Душан Керкез призна, че се е опитал да задържи Матиас Фаетон в отбора, но крилото е поискал да напусне и поради тази причина “червените” го пратиха в Цюрих под наем за една година.