Съдийската комисия светкавично извади Пастата от професионалния футбол

Съдийската комисия светкавично извади Пастата от професионалния футбол

Според трактовката, перничанинът е аут "за изключително слабо съдийство, неотговарящо на изискванията, и допуснати груби грешки"

По време на провеждащия се семинар от програмата на Съдийската комисия при Българския футболен съюз за ментори и таланти – Ниво 3, в Сливен, членовете на СК гледаха директното предаване на TV7 на футболната среща от XXII кръг на „А” ФГ между отборите на ”Левски” и „Локомотив” (София) и останаха крайно неудовлетворени от ръководството на главния съдия Стефан Спасов, гласи съобщение в официалния сайт на БФС.
 
След края на срещата, на свое извънредно заседание, СК при БФС изгледа внимателно видеозапис на спорните ситуации и отсъждания на съдията и единодушно взе следното решение:


"За изключително слабо съдийство, неотговарящо на изискванията,  и допуснати груби грешки изважда съдията Стефан Спасов от ранглистата на съдиите в професионалния футбол."  


Станислав Генчев: Скоро ще видим Ибе в игра

Наставникът на Локомотив София Станислав Генчев призна, че съвсем скоро ще видим в игра звездното попълнение на "железничарите" - Джордан Ибе

Левски с най-голяма глоба от БФС след последния кръг

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз обяви глобите и наказанията след 21-вия кръг на efbet Лига

Хьогмо преди Ференцварош: Всеки мач е различен, имаме шанс

Старши треньорът на Лудогорец - Пер Матиас Хьогмо, даде традиционната си пресконференция преди двубоя на "орлите" срещу Ференцварош от плейофите в Лига Европа

Хьогмо грабна лопатата, започна да чисти терена на Лудогорец

Треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо се включи в почивстването на терена на "Хювефарма Арена" преди утрешния мач с Ференцварош от плейофите на Лига Европа

Тунчев подписа с ЦСКА до 2029 г.

Един от най-перспективните футболисти на ЦСКА, Алекс Тунчев, подписа дългосрочен контракт с „червените“, който ще го задържи на „Армията“ до лятото на 2029 година.

Ивайло Петков: Късмет е силно казано, няма слаби отбори

Спортният директор на Арда Кърджали Ивайло Петков коментира жребия за полуфиналите в турнира за Купата на България, който противопостави тима срещу Локомотив Пловдив.