Шефът на ЦСКА ще учи "Спортен мениджмънт" в Барселона

Шефът на ЦСКА ще учи "Спортен мениджмънт" в Барселона
Източник: БГНЕС

Изпълнителният директор на ЦСКА Радослав Златков работи усилено за своето професионално развитие и във футболната материя

Той е започнал курсове по специалността „Спортен мениджмънт“ в Барселона. Обучението му се провежда дистанционно, за да може да съчетава амбициите си за усъвършенстване с ръководните функции при „армейците“.

Златков, който има близо три десетилетия успешен опит в телекомуникационния сектор, е познат с високия си стремеж към резултати. Сега той насочва същата мотивация към футбола, а целта му е по-този начин да допринесе за постигане на дългосрочните цели на клуба.

Радослав Златков има магистърска степен от Американския университет в България.

Започва изграждането на Академия БФС

Първи випуск ще бъде от началото на сезон 2026/27

Дунав Русе сключи договор с Виляреал

Дунав Русе води преговори с испански елитен клуб за съвместна работа в сферата на детско-юношеския футбол.

Левски ще се подсили на 4 поста през зимата

Левски обмисля мащабна селекция през зимната пауза. Ръководство мисли, че съставът трябва да се подсили поне на четири поста, за да се бори за титлата.

Евертон Бала на преглед в Бразилия

Атакуващият футболист на Левски Евертон Бала е преминал преглед в Бразилия. 26-годишният южноамериканец е посетил физиотерапевта д-р Фернандо Араухо.

AS: Веласкес, чудото в българския футбол

Авторитетното испанско издание AS обърна сериозно внимание на работата на Хулио Веласкес в Левски.

Сегер активно си търси клуб в Швеция

Трансферното разочарование на ЦСКА Давид Сегер не се е отдал изцяло на почивка след края на есенния полусезон.

ЦСКА започва и идния сезон на „Васил Левски“

ЦСКА най-вероятно ще стартира и сезон 2026/27 на националния стадион „Васил Левски“, пише „Тема Спорт“.

Мътят главата на Акрам Бурас

Халфът на Левски Акрам Бурас продължава да бъде обект на интерес от страна на бившия си отбор МК Алжер.

Теглят жребия за Купата днес

Днес ще станат ясни четвъртфиналните двойки за Sesame Купа на България.