Шефът на „соколите“ с гореща новина за чужденец

Шефът на „соколите“ с гореща новина за чужденец

Изпълнителният директор на Спартак Варна Иван Кирилов обяви, че има  шанс японецът Ацуши Курокава да получи състезателни права утре.

„Ще бъда в БФС в петък и се надявам на положителна развръзка. Каквото зависи от нас, сме го направили, но знаете, че издаването на работна виза отнема време“, заяви Кирилов.

Дори обаче Курокава да бъде картотекиран, той няма да вземе участие в срещата с Локомотив в София, като е по-вероятно да направи дебют срещу Ботев Враца във вторник във Варна или при гостуването на Локомотив в Пловдив други уикенд.

Кирилов призна още, че новият сръбски бранител Михаел Зорица е картотекиран, но вече от Николай Киров зависи кога ще попадне в групата за даден мач.

Междувременно в момента „соколите“ провеждат последното си занимание на своя стадион пред петъчния двубой на „Надежда“.

След него варненският тим тръгва за столицата.

Черно море пусна билетите за Добруджа

„Моряците“ приемат новака в понеделник

Босът на Локо София: Все още не сме говорили с Ивелин Попов

Собственикът на Локомотив София - Веселин Стоянов заяви, че Ивелин Попов на този етап е далеч от клуба.

Национал на България: Срещу Ямал се чувствах сякаш не съм играл футбол преди

Защитникът на България и германския Дармщат Фабиан Нюрнбергер разказа какво е да се изправиш срещу един от най-добрите футболисти в света Ламин Ямал.

Илиан Илиев: Не съм подавал оставка, а казах, че си тръгвам

Не искам да тръгвам в тази посока кой е виновен и кой не, каза наставникът

ЦСКА тайно назначи Пламен Гетов

Той ще бъде скаут, като влиза в екипа на Методи Томанов.

Левски гони трима

"Сините" мислят за нов договор на Цунами

Лудогорец върна Андерсон в строя преди гостуването на Лаута

Лудогорец получи сериозен бонус преди неделното дерби с Локомотив Пловдив.

Александър Димитров: Фокусът ми е върху младежите, а не върху мъжкия тим

Александър Димитров коментира слуховете, че може да наследи Илиан Илиев като селекционер на мъжкия национален отбор.

Левски влиза в преговори с национал

Ръководството на Левски ще седне на масата за преговори с централния защитник Кристиан Димитров.