Синът на Славчо Павлов премина в Марек

Синът на Славчо Павлов премина в Марек

Бившият миньорец Томислав Павлов ще продължи кариерата си на "Бончук"

Марек продължава със селекцията и в първите дни след старта на подготовката. С отбора вече тренира 23-годишният халф Томислав Павлов, който ще продължи кариерата си на „Бончук”, съобщава DenNews.bg. Томислав е син на пернишката легенда Славчо Павлов, а за последно бе в редиците на Пирин (Бл). Освен в благоевградския отбор се е подвизавал и в родния Миньор (Пк), включително в „А” група. Като юноша е бил дори в шотландския Селтик.

Останалите нови попълнения в Марек са Мартин Кавдански, Георг Василев и Илиян Гаров. В близките дни се очакват още няколко нови имена.
Заплануваната за днес контрола отпадна и бе заменена с учебна игра. В понеделник тимът заминава за лагера в Сандански, а за 24 януари е предвиден спаринг с румънския Рапид (Букурещ).
 

С малко закъснение футболистите на Марек се снимаха и за календар. 

Димитров за партньорството: Благодарим за подкрепата!

Младежите с генерален партньор

Стоилов иска халф на ЦСКА

Ростов му прави конкуренция

Драгомир Драганов с наряд за Лудогорец - Левски

Дербито е в събота от 20 часа

БФС "тресна" нова здрава глоба на Вили Вуцов

Обидни изявления довели до санкцията

Левски пусна билетите за Разград

"Сините" с тежко гостуване в събота

Сираков привика Веласкес на разговор

Треньорът дава обяснения за формата на Левски

БФС обяви голяма новина за младежите

Тимът на Александър Димитров се сдоби с официален партньор

Турнир ''Иван Славков'' за деца, родени 2016 г. ще се проведе от 9 до 11 май

Турнирът "Иван Славков" е част от дългосрочната стратегия на БФС за развитие на детско-юношеския футбол

ОФИЦИАЛНО: Лудогорец вдига 14-та титла пред Левски

Лудогорец ще получи трофея си за 14-ата поредна шампионска титла срещу Левски в събота