СКАНДАЛ: Вижте какво си казали Боримиров и Ивков на Общото събрание

СКАНДАЛ: Вижте какво си казали Боримиров и Ивков на Общото събрание

В Левски ситуацията е взривоопасна

Скандалите в Левски не стихват. На вчерашното Общо събрание на клуба е имало размяна на остри реплики и обвинения между председателя на УС Даниел Боримиров и изпълнителния директор на клуба Ивайло Ивков.

Боримиров е разкрил, че заради Ивков са си тръгнали доста служители, тъй като изпълнителният директор искал да ги бие. От своя страна Ивков попитал предстедателя на УС какво точно върши и заключил, че му е обидно да говори с него, защото двамата били от различни светове.

"Ивков искаше да бие Разпопов. И аз съм имал пререкания с Ивков. А и други служители на клуба са ми се оплаквали от него", разкрил Боримиров.

 

"Много страшен ме изкарахте, но според мен съм бил мек. Никого не съм бил, а само съм гонил хора от кабинета си. Нека Боримиров да каже откакто е в УС - за какво точно отговаря и коя работа е свършил отначало до край?", запитал Ивков.

"Иво, къса ти е паметта. Аз уреждах наши футболисти да се лекуват в Германия. Аз преговарях с играчи, които искаха пари от Левски. Клубът дължеше 360 000 на Симеон Славчев и се споразумяхме. Аз реших въпроса и с подготовката в Турция, дължахме пари за лагера, а вие ги лъжехте, че ще платим, но аз реших въпроса", отсякъл Боримиров.

Ивков му отвърнал: "Когато ти каза, че си се разбрал със Славчев, той на другия ден дойде при мен да иска 150 000 евро. Обидно ми е да говоря с теб, ние сме различни светове".

"И на мен ми е обидно. Може би напитките, които пиеш не ти се отразяват добре, така че внимавай с тях", с тези думи на Боримиров приключила размяната на удари.

Илиян Филипов: Още един пропилян ден за Ботев Пловдив

"Всяка минута е безценна, ако искаме да спасим нашия Ботев", заяви той

Вратар се раздели с Локомотив (София)

„Дойде време да се разделя отново с моя любим отбор“, коментира юношата на клуба

Левски чака 5 милиона евро от трансфери

"Сините" подготвят грандиозни сделки

Левски води подготовка с 22-ма футболисти

 Левски вече е в Правец, където ще се проведе летният подготвителен лагер на тима

Димитър Илиев: Дано в Локо Пд се вземат правилните решения

"Отборът трябва да е много по-различен", каза нападателят

Напуснал Черно море пред завръщане в Ботев Пд

Християн Славков отказа да поднови договора си с "моряците"

Левски замина за лагер в Правец

Преди това "сините" проведоха занимание във фитнеса

Хебър си върна двама, халф подписа нов договор

Куп играчи ще минат пробен период

Десподов: Ще се подготвя по най-добрия начин за Испания

"Започвам подготовка с ПАОК на 25 юни", каза нападателят