Славия и Академик играят контрола утре

Славия и Академик играят контрола утре

Славия ще играе с Академик на своя стадион в сряда от 18 часа. Контролата е уредена с цел да се изпробват млади играчи и футболисти, дошли да минат пробен период в тима.

Славия ще играе с Академик на своя стадион в сряда от 18 часа. Контролата е уредена с цел да се изпробват млади играчи и футболисти, дошли да минат пробен период в тима. Треньорът Мартин Кушев ще огледа в игрова обстановка и тримата млади французи, които пристигнаха в Славия. Двубоят ще е на тренировъчното игрище на ст. "Славия". 

Илиан Илиев с три дилеми за състава на Черно море

Треньорът на Черно море има три дилеми за състава, с който да започне в домакинството срещу Добруджа тази вечер на „Тича“.

Спартак Варна си отдъхна за своята звезда

Звездата на Спартак Варна - Бернардо Коуто, получи контузия по време на успеха над Арда (3:0), но състоянието му не буди притеснение.

Гьоко връща играч на Спартак Варна на любимия му пост

Дамян Йорданов отново ще играе като полузащитник в Спартак Варна занапред.

Ботев Пловдив може да получи сурово наказание

Ботев Пловдив може да отнесе тежка санкция от Дисциплинарната комисия към БФС, пише "Тема Спорт".

Пренаредиха властта в ЦСКА

Доскорошният силен човек в ЦСКА Радослав Златков вече е със силно ограничени функции.

Левски се мръщи на оферта за Марин Петков

Левски не е доволен от предложението, което Макаби Хайфа е изпратил за национала Марин Петков, пише „Тема Спорт“.

Четири опции за нов треньор в Ботев Пловдив

В Ботев Пловдив са в шах след оставката на Николай Киров

 Нов фаворит за треньорския пост в ЦСКА

Назначението на Вангел Вангелов прави Христо Янев фаворит за следващ треньор на ЦСКА, ако се стигне до раздяла с Душан Керкез

Черно море и Добруджа с първи официален двубой след 22 г.

Черно море и Добруджа ще сложат край на осмия кръг в efbet Лига с мача помежду си, който ще се изиграе на стадион "Тича" във Варна.