Славия победи Вихрен с 4:2 в мач с четири дузпи при дублиращата група

Славия победи Вихрен с 4:2 в мач с четири дузпи при дублиращата група

Славия победи Вихрен с 4:2 в среща от 25-ия кръг на Дублиращата група, а в двубоя бяха отсъдени четири дузпи, предаде кореспондент на Novsport.com.

Славия победи Вихрен с 4:2 в среща от 25-ия кръг на Дублиращата група, а в двубоя бяха отсъдени четири дузпи, предаде кореспондент на Novsport.com.

Домакините от София първи поведоха в резултата в 43-ата минута чрез Петров. Гостите от Сандански изравниха в 50-ата минута, след точно изпълнена от вратаря Николай Годжев дузпа. Две минути по-късно играчът на Славия Здравков пропусна да отбележи от бялата точка, след добра намеса на вратаря на Вихрен Годжев.

В 70-ата минута бе отсъдена втора дузпа за Вихрен, а за втори път от бялата точка не сбърка вратарят на санданчани, който изведе своя отбор напред в резултата. В 85-ата минута бе отсъдена четвъртата дузпа в мача, този път в полза на Славия, а точен за 2:2 бе Шаренков.

До края на мача домакините вкараха два бързи гола в 87-ата и 88-ата минута чрез Здравков и Шаренков и с това оформиха крайният резултат 4:2. В игра за Вихрен се появи новата покупка Георги Владимиров от Пирин 2001, който не впечатли с изявите си и бе заменен на почивката. В двубоя играха Бруно Паес, Младен Стоев (Маджо) и Вавалис, които са част от представителния отбор на „гладиаторите”. Останалите играчи бяха предимно от школата на клуба, а срещата в София бе изгледана и от шефа на ДЮШ на Вихрен Йордан Самоковлийски.

 

НА ЖИВО: ЦСКА 1948 - Славия (СЪСТАВИ)

Димитър Шейтанов се завръща под рамката на "червените"

И Ботев (Пд) трогна Зехтински

На събитието присъстваха и футболисти от представителния отбор

БФС с жест към легендата Петър Зехтински

Бившият национал празнува 70 години

Георги Иванов обяви кога България ще има селекционер

Обсъждаме доста варианти, призна президентът на БФС

Кой е последният чужд съдия, свирил у нас в елита?

Вече 5 години БФС се доверява само на родни арбитри

Прогноза: Гол/гол в "Бистрица"

ЦСКА 1948 приема Славия в столично дерби

Фратрия и Янтра пропищяха от съдията

Фратрия и Янтра изразиха бурно недоволство от съдията по време на дербито им във Втора лига на стадион „Спартак“ във Варна.

БФС отхвърли искането на Левски за чужди съдии за дербито с Лудогорец

"Сините" публикуваха позиция за отказа

Левски излизат в почивка преди дербито с Лудогорец

Отборът на Левски публикува седмичната си програма до дербито с Лудогорец в петък.