Славия преотстъпи юноша на Светкавица

Славия преотстъпи юноша на Светкавица

Роденият през 1993 година Божидар Васев ще играе за новака в "А" група до края на сезон 2011/2012

Юношата на Славия Божидар Васев ще бъде преотстъпен на Светкавица. Роденият през 1993 година полузащитник ще играе за новака в "А" група до края на сезон 2011/2012. До момента Васев има три мача с екипа на мъжкия отбор на "белите". 

През есента на 2011 година младият талант игра за Славия в елитната юношеска група на България до 19 години. Столичани ще започнат втората част на шампионата като лидери във временното класиране.

На проби в Светкавица ще пристигат още четирима играчи - двама французи от трета лига и двама сърби от втора дивизия на страната. Сърбите са централен защитник и халф. Французите са ляво крило и опорен халф. По време на зимната подготовка треньорското ръководство на отбора ще изпробва още няколко български футболисти. 

Първата тренировка на Светкавица е утре от 10:30 часа на стадион "Димитър Бурков" в Търговище.

Липенски: Имаме уверение на президента, че всичко ще бъде наред

Наставникът на Берое Пламен Липенски остана доволен от своя отбор при загубата на тима от Стара Загора от Левски с 2:3

Ливърпул вади номера на Жота от употреба

Ливърпул информира, че фланелката с номер 20 в клуба няма да бъде ползвана повече в чест на Диого Жота

Бесният Веласкес: Трябваше да им вкараме поне 5-6 гола

Хулио Веласкес заяви, че Левски е можел да вкара 5-6 гола на Берое в последната си лятна проверка

Рупанов: Нямаме търпение за мачовете

Борислав Рупанов, който отбеляза един от головете за Левски срещу Берое, заяви, че той, както и неговите съотборници очакват официалните мачове с нетърпение.

Беласица привлече сина на Евгени Йорданов

Константин вече е част от петричкия тим

Левски загря за Апоел БШ със зрелищен обрат над Берое на "Герена"(ВИДЕО)

"Сините" преодоляха два гола пасив, за да победят в последната си лятна контрола

Официално: Пирин привлече бивш ас на Марек

Александър Близнаков подписа с "орлетата"

Пауло Нога: Не мога да кажа, че ще изпълним правилото за четирима българи

Спортният директор на ЦСКА - Пауло Нога, призна при завръщането на „червените“ от Словения, че те едва ли ще изпълнят квотата от четирима българи според наредбата на БФС

Душан Керкез: Трябва ни дясно крило, два халфа и може би нападател

При пристигането на ЦСКА на летище „Васил Левски“ в София, старши треньорът Душан Керкез заяви какви футболисти търсят „червените“