Спас Делев е оптимист за битката в Загреб

Спас Делев е оптимист за битката в Загреб

Вижте мнението му

Един от най-опитните играчи на Лудогорец Спас Делев е оптимист за изхода на реванша с Динамо Загреб. На тръгване за Хърватия той заяви, че българският отбор има сили да спечели утре и да се класира за плейофите на Шампионска лига. 
 
"Отиваме с амбиция да победим и да продължим напред. Надявам се и късметът този път да е на наша страна. Имахме доста положения в първия мач, но не успяхме да вкараме, а те отбелязаха два гола с два удара. Малшансът бе с нас, дано утре не е така.
 
Свежи сме, с изчистени глави и излизаме да спечелим. Загуба е, че ни напуснаха добри футболисти като Алекс Сантана и Сотириу, но пък имаме други, които могат да ги заместят", заяви Делев.
НА ЖИВО: Локо Пд - Арда (СЪСТАВИ)

Сблъсъка на "Лаута" следете на живо тук

ЦСКА с най-доброто във Варна срещу Черно море

Вижте групата на "червените"

Годой изпревари Икарди и Лаутаро Мартинес

Леандро Годой е човекът под пара в ЦСКА, като в последните 3 мача той вкара общо 6 гола и е с основен принос за отличната форма на „червените“, които натрупаха 8 поредни победи във всички турнири и сега на „Тича“ се целят в девета

НА ЖИВО: Локо Сф - Ботев Пд 2:1

Първия съботен мач от програмата следете тук

Генчев предупредил от играчите си преди мача с Ботев Пловдив

Треньорът на Локомотив (София) Станислав Генчев е провел разговор с един от основните си футболисти преди домакинството на Ботев (Пловдив)

Лицензът на националния селекционер изтича

Този на младежкия селекционер също

Шеф на ФКСБ се подигра с Ботев и Балоянис

Михай Стойка отрече, че румънският гранд има интерес към гръцкия защитник

ЦСКА с амбициозна трансферна цел

"Червените" в конкуренция с Рейнджърс за норвежки халф

Локомотив Пловдив приема Арда в интригуващ двубой

Срещата е днес от 15:00 часа