Срещу Монтана Берое търси втора победа

Срещу Монтана Берое търси втора победа

Берое е наточил ножа за трети пореден успех от началото на сезона. Заралии вече направиха равен с шампиона Литекс и взеха скалпа на Славия в София. Поне 10 000 запалянковци се очакват тази вечер под Аязмото да викат за тима на Илиан Илиев. Гостите обаче са корав отбор, миналата година си заминаха с равен от Стара Загора.

Берое е наточил ножа за трети пореден успех от началото на сезона. Заралии вече направиха равен с шампиона Литекс и взеха скалпа на Славия в София. Поне 10 000 запалянковци се очакват тази вечер под Аязмото да викат за тима на Илиан Илиев. Гостите обаче са корав отбор, миналата година си заминаха с равен от Стара Загора.

СХЕМАТА

Треньорът на Берое Илиан Илиев ще заложи на традиционната си схема 4-5-1, като се очаква да направи 2 или 3 промени в състава. Въпреки че вратарят Карамфил Илчев е възстановен от травмата си, се очаква срещу Монтана на вратата отново да застане Скорчев. Монтана отново ще излезе с 4-4-2 с Мирослав Антонов-Чилика и бразилеца Луис Едуардо в атака.

КОНТУЗЕНИ

Десният защитник на Берое Здравко Илиев все още не е напълно възстановен от контузията на глезена си и ще пропусне трети пореден мач за отбора. На една от последните тренировки лека травма е получил халфът Диан Генчев. В Монтана с проблеми са Даниел Гаджев, Светлан Кондев, Ахмед Хикмет и Венцислав Алдев.

В ПРЕДИШНИЯ КРЪГ

Берое надви с 2:1 Славия в София, а Монтана победи вкъщи Миньор с 3:1 

Обявиха най-скъпия футболист в Efbet Лига

Вижте кой е той

Официално: Левски подписа с юноша

Радостин Стоилов парафира професионален договор

Фондация ЦСКА събра близо 60 000 лева за Любо Пенев

Фондация ЦСКА продължава активната си кампания в подкрепа на легендата на „червените“ Любослав Пенев, който в момента провежда лечение в Германия

Младите звезди на Черно море се местят в Дания

Берк Бейхан и Николай Златев ще посрещнат празниците в Скандинавия

Шамил Мамедов получи разрешение да се състезава за България

За допускането на родения в Дагестан борец гласуваха петима членове на управата

Ресторантът на Пеп Гуардиола в Манчестър затвори окончателно

Ресторант "Таст" бе специализиран в гастрономическата каталунска кухня

Гьоко иска петима нови в Спартак Варна

„В постоянен контакт съм с шефа на клуба Алекс Илиев и знаем какво търсим на пазара", каза специалистът

Левски вдига акциите на Марин Петков

"Сините" планират да продадат крилото

Майкъла: Папазки е много висок клас предприемач

"За ЦСКА е много голяма чест, че този човек дойде при нас", каза Георги Илиев