Стоичков: Пожелавам победните финали на ЦСКА да продължат утре!

Стоичков: Пожелавам победните финали на ЦСКА да продължат утре!
Източник: БГНЕС

Христо Стоичков използва възможността да пожелае успех на ЦСКА в утрешния финал за Sesame Купа на България срещу Лудогорец

Стоичков и си припомни специална дата за него и „червените”. Става дума за финала между ЦСКА и Локомотив София на днешния ден преди 39 години.

Ето какво написа Стоичков в официалния си профил във „Фейсбук”: „На този ден преди 39 години спечелих втория си трофей във футбола и вкарах първия си гол на финал! Победихме Локомотив София с 2:0, имах шанса да открия резултата благодарение на уникалния отбор, който имахме! Пожелавам победните финали на ЦСКА да продължат утре!”

Кристиан Димитров: Атакуваме групите на ШЛ!

Капитанът на Левски - Кристиан Димитров, бе много радостен след класирането на „сините“ за третия квалификационен кръг на Шампионска лига след елиминиране на Университатя Крайова, като заяви, че отборът ще се бори за влизане в основната фаза на турнира

От Левски: Обичаме Шампионска лига и Шампионска лига обича "Левски"

От Левски пуснаха пост в социалните мрежи след класирането на тима за следващата фаза на квалификациите за Шампионската лига

Веласкес след успеха: Това е невероятно!

Старши треньорът на Левски - Хулио Веласкес, бе много щастлив след елиминирането на Университатя Крайова

Евертон Бала: Показахме, че можем да издържим!

Един от героите на Левски при класирането на "сините" в следващия кръг на Шампионска лига - Евертон Бала, сподели мнението си след равенството с Университатя в Крайова.

Фенове на Левски все пак влязоха на стадиона в Крайова

Те подкрепят "сините" от трибуните

ЦСКА 1948 ще играе в сряда или четвъртък в Лига на конференциите

„Червените“ няма да изиграят и двата си мача в обичайния за турнира ден - четвъртък