Стоилов: Изчистих 5 милиона дълг на Левски!

Стоилов: Изчистих 5 милиона дълг на Левски!

"Казах каквото трябваше, когато трябваше", заяви той

Бившият треньор на Левски Станимир Стоилов коментира пред "Неформално с Георги Петков" скорошното изказване на Константин Папазов по негов адрес.

Президентът на баскетболния клуб на "сините" сподели, че заради Стоилов е трябвало да извади крупна сума от собствения си джоб. 

Стоилов добавя, че с работа и успехи е изчистил 4-5 милиона.

"На Тити нямам какво да му казвам. Аз говоря с действията си, както се прави! Така изчистих 4-5 милиона - с работа и успехи. Всичко друго са интриги, от които никой няма нужда.

Със Сираков сме в перфектни отношения. Не ме изненадва това, че е говорил с добро за мен. Аз винаги бих направил същото. Отново казвам - в отлични човешки и професионални отношения сме с него и това няма как да се промени.

Феновете имат право да симпатизират на когото си искат и да казват каквото пожелаят. Никой не може да спре някой да изразява гледната си точка.

Казах каквото трябваше, когато трябваше. Може да реша отново да говоря, но на този етап нямам нищо ново да споделя. Казах го пред всички. И благодаря на тези, които не са се съмнявали в думите ми никога, когато става дума за Левски!", заяви Стоилов.

Потвърдено: „Българска армия“ ще запази името си

Това разкри шеф в ЦСКА

Ботев (Враца) с ново 1:1 срещу датчани в Кипър

Двата тима се срещнаха преди няколко дни в Агия Напа и отново направиха 1:1

ЦСКА показа как напредва строежът на „Българска армия“ (ВИДЕО)

Разказът на изпълнителния директор на APD България стартира от един от двата входа на Сектор А

ОФИЦИАЛНО: Стърлинг си тръгна от Челси

Рахийм Стърлинг вече официално не е играч на Челси, след като договорът му с лондончани е бил прекратен по взаимно съгласие, обявиха от "Стамфорд Бридж"

Илиан Илиев: Трябва да добавим малко качество

Старши треньорът на Черно море – Илиан Илиев, говори пред медиите след контролата на „моряците“ срещу Черноморец Бургас (1:0)

Черно море победи Черноморец Бургас с 1:0 след загубата от Локо ГО

Черно море записа победа във втората си контрола за деня