Стоян Колев и Живко Желев играха цял мач при загуба на Отелул

Българските футболисти Стоян Колев и Живко Желев играха цял мач при загубата на своя тим от Унирея с 1:3. Двамата не се представиха на обичайното си високо ниво и не успяха да помогнат на своя отбор да постигне положителен резултат. Тимът на Желев и Колев поведе в резултата с гол на Пена в 51-ата минута на мача

. Домакините от Урзичени започнаха обрата си с голове на Падурету в 54-ата минута и Балан в 55-ата минута. Крайното 3:1 оформи Даналаче в 85-ата минута. Домакините от Униреа останаха с човек по-малко, след като Апостол бе изгонен в 90-ата минута. След тази среща Униреа е лидер в класирането с 30 спечелени точки, докато Отелул се намира на 10-то място с 19 точки.