Стойчо Стоилов: Утре с ЦСКА ще тренира нов футболист, бразилец (ВИДЕО)

Стойчо Стоилов: Утре с ЦСКА ще тренира нов футболист, бразилец (ВИДЕО)

"Има играчи, които ще бъдат продадени или няма да им бъде продължен договорът"

Главният мениджър на ЦСКА Стойчо Стоилов зави в интервю пред клубната телевизия на "червените", че в отбора се работи активно по селекцията, като на утрешната тренировка ще присъства и нов футболист - бразилец.

"Работи се активно по селекцията, имаме договорка за нови футболисти, с които всеки момент ще бъдат приключени нещата и чак тогава ще бъдат обявени. Имахме много футболисти на щат и ще трябва да се разделим с някои момчета, но това е нещо нормално във футбола, не трябва да се правят трагедии. Гледаме най-доброто за ЦСКА.  Утре ще направи първа тренировка един футболист от чужбина, мога да кажа, че е бразилец. Другите преди края на седмицата се очаква да бъде окомплектован отбора и да бъдат всички на линия."

"Имаме три контроли в Австрия, които тук до два дена ще станат ясни и имената на противниците. Става малко пожарен вариант, защото първо лагерът беше планиран ако играем УЕФА за тези дати, но в последствие след отказа на УЕФА се случиха доста неща и лагерът беше пред проваляне, но сега се организира бързо лагера и се надявам да няма неприятни изненади на него”.

"Целта е всички заедно на лагера, Стамен Белчев да има състава, с който ще работи през новия сезон. Това е нормално във футбола, отборът да се окомплектова преди подготовката", добави Стоилов.

"Ще има и играчи, които ще напуснат. Руи Педро договорът му изтича, имаше опция за още една година, която клубът няма да я ползва. Има и други играчи, които или ще бъдат продадени, или с тях ще се процедира по същия начин”.

Стартът на Янев в ЦСКА - невиждан от 2020 г.

"Червените" с пет поредни победи

Левски продава петима през зимата

Мислович изобщо не влиза в плановете на Веласкес

Кадетките втори на сабя от престижен турнир

Първият отбор на България на сабя кадетки завърши на престижното второ място в международния турнир за Купа Свечников, валиден за Европейската купа.

Мартин Георгиев: Треньорът ни каза, че показваме израстване

Защитникът на България Мартин Георгиев сподели мнението си след поражението от Турция с 0:2 в Бурса

Филип Кръстев: От години излизаме смачкани

Халфът на България Филип Кръстев, отправи много силно послание към всички българи след загубата с 0:2 в гостуването на Турция

Георги Русев: Колективът е добър, головете ни липсват (ВИДЕО)

Крилото на България смята, че в отбора има притеснение от грешки, заради лошите резултати

Християн Петров: Когато хората не са зад теб, е трудно

Бранителят на България – Християн Петров, сподели мнението си след загубата с 0:2 от Турция в квалификация за Мондиал 2026

Александър Димитров: Набираме смелост, критиките към мен, не към отбора (ВИДЕО)

Националния ни селекционер остана доволен от себераздаването на футболистите

ЖАЛКО! Спорна дузпа и автогол провалиха България (ВИДЕО)

Георги Русев уцели греда при 0:2 от Турция