Томов: Искам да направя ЦСКА мощно предпиятие, до края на 2015-а ще изчистя всички задължения

Томов: Искам да направя ЦСКА мощно предпиятие, до края на 2015-а ще изчистя всички задължения

"Дискриминация" пък нарече Томов решеняита около базите на ЦСКА

"Още тази година си поставяме най-високите цели. Със Стойчо Младенов сме си обещали да не говорим за титла, но ЦСКА винаги се бори за най-високите цели", каза Александър Томов в предаването Спорт7.

"Дискриминация - така коментира темата за базите на ЦСКА президентът на "червените" - Левски има решение с базите, Славия - също, пловдивските и варненските клубове - също. ЦСКА страда от интереси на хора, които са близки до политиката и близки до собствениците на други клубове. Такива хора, които миналата година се смееха, когато юнаците от Перник /Иво Иванов и Димитър Борисов/ искаха да фалират ЦСКА. Чакаме следващото правителство даде отговор на това. На предишното дадох план как ще доведа инвеститор, който да налее 25 милиона евро в стадион за 23-24 хиляди човека, но първо този стадион трябва да ни се даде или на концесия за 30+ години, или да ни се отдаде безвъзмездно".

"Нека феновете на ЦСКА поизчакат още малко. Всичко е готово на 80%, остават 20. Сектор "Г"? Надяваме се за мача с Локо (София) да е готов, ама как да стане като постоянно излизат плащания като това за Пакурар - 150 000 евро? Но всичко скоро ще свърши. До края на 2015 година ще изчистя всички задължения".

"Искам да направя ЦСКА мощно работещо предприятие. Правителството вече ни даде най-висок клас инвеститор, така че до 2-3 месеца всичко ще стане ясно".

"От Мерсин все още имаме да получаваме 1,2 - 1,3 милиона за Спас Делев. Ако и утре се отложи решението, лично ще стигна до Сеп Блатер. Ще стигна и до Лозана. Когато ние дължим. А за парите за Чочев - да, Емо /Емил Димитров - собственикът на Чавдар (Етрополе)/ ще си ги получи скоро. Ние все още чакаме един транш за Чочев, така че имаме и формално основание да ги бавим".

В заключение Томов обсъди и темата за феновете на ЦСКА, които подкрепиха тези на Стяуа в мача с Лудогорец.

"Излишно се драматизира по тази тема. Няма как ние като клуб да рушим любов между наши фенове и стари фракции на Стяуа, градени в последните 20 години. Но ще кажа само едно - всеки български отбор, който побеждава в международни мачове, е добре за България".  
Брахими е аут за Монтана, но на линия за дербито

Един от най-постоянните футболисти на ЦСКА през пролетта ще пропусне гостуването на „Огоста“ от междинния 29 кръг на efbet Лига

Сангаре е близо до завръщане в игра

Нападателят на Левски Мустафа Сангаре се подложи на операция на дясното коляно в началото на месец март, след като получи травма по време на двубоя срещу Локомотив София, спечелен от „сините“ драматично с 4:3

Септември търси спиране на пропадането срещу Ботев (Враца)

Септември (София) приема Ботев (Враца) в последния двубой от XXVIII кръг на efbet Лига

ЦСКА свиква спешна среща, заради двама футболисти

Шефовете на ЦСКА се събират на спешна среща, за да решат как да процедират с двама от основните футболисти

Александър Александров: Дузпата реши мача

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Александър Александров сподели първите си впечатления след поражението с 0:3 от Лудогорец в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

Хьогмо: Трябва да тренираме добре в този период

Старши треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо обясни някои тактически елементи от мача срещу ЦСКА 1948