Трансферът на Шеридън в ЦСКА още е актуален

Трансферът на Шеридън в ЦСКА още е актуален

Селтик иска 300 000 паунда за нападателя, шефовете на „червените” готови да платят сумата

Най-късно утре трябва да стане окончателно ясно ще заиграе ли Килиан Шеридън в ЦСКА, или не. Ирландският нападател е трансферна цел на „червените” от доста време. Треньорът Павел Дочев вече заяви, че не е оптимист за привличането на играча. Появиха се обаче нови надежди.

Единственият конкурент на ЦСКА за подписа на Шеридън в момента е шотландският Хартс, където преди време работи Ангел Червенков. Сърцата ще се опитат да го отмъкнат в последния момент от червените, пишат медиите на Острова. Шеридън е обещал да направи своя избор утре. Както е известно, той не попадна в групата от 27 футболисти на Селтик за турнето в САЩ.

Мениджърите на играча се опитват да го убедят на всяка цена да приеме офертата на Хартс, за да може да приберат по-големи комисиони от евентуалния трансфер. Ръководството на Селтик пък постави цена от 300 000 паунда на нападателя. Собствениците на ЦСКА Димитър Борисов и Иво Иванов са готови да извадят въпросната сума, стига Шеридън да се навие да облече „червената” фланелка.

„7 дни спорт”

Тунчев: ЦСКА винаги е бил моят отбор

„Определено мачът не бе от най-приятните за наблюдаване.“

Героят на Арда: Много съм щастлив, спечелихме труден мач

„Този двубой беше изключително важен за Арда, защото загубихме предишния“

Феновете на ЦСКА пак искат оставката на Керкез

Сектор "Г" с мощни възгласи срещу треньора

Радо Александров и Табор пишат история за Купата на Словения

Специалистът и неговият тим елиминираха Копер на Славиша Стоянович след дузпи

Разкритие: Скандални злоупотреби на Колежа (ДОКУМЕНТИ)

ПИМК продавали на двойни цени оборудването на Общината?

Ботев (Пловдив) пусна билетите за ЦСКА 1948

Вижте какво съобщиха от „Колежа“

Арда пречупи в края безидеен ЦСКА, феновете искат оставка от Керкез (ВИДЕО)

Тимът от Кърджали може да уволни трети пореден треньор на „червените“

Галатасарай и Академия "Хаджи" спечелиха "Голд Къп" в Кранево

Турнирът за пореден път бе най-силният в България

Веласкес: Без еуфория преди Лудогорец (ВИДЕО)

"Сините" без проблеми в състава за дербито