ЦСКА с бомбастична оферта за крило от Чемпиъншип

ЦСКА с бомбастична оферта за крило от Чемпиъншип

Вижте подробности

Ръководството на ЦСКА е отправило официално запитване за дясното крило на Хъл Сити Джейсън Локило, научи "Мач Телеграф".

"Червените" са предложили 400 000 евро за правата на белгиеца, който има мачове за юношеските национални тимове на ДР Конго.

Представителят на Чемпиъншип все още не е дал отговор дали ще приеме предложението. Очаква се това да стане идната седмица.

Иначе "червените" вече са провели разговори с агента на Локило, по време на които са уточнени личните условия на футболиста. Според слуховете ЦСКА е обещал на играча гигантска заплата за родните стандарти - 32 000 евро, а отделно и 100 000 евро на ръка, за приеме да се премести в България.

Джейсън Локило е юноша на Андерлехт. Той дебютира в мъжкия футбол за френския Лориен. След това преминава в Донкастър. Играл е още в полския Гурник Лечна, нидерландския Спарта Ротердам, турския Истанбулспор, а през последния сезон Хъл Сити го е пратил под наем в португалския Визела.

Към днешна дата Джейсън Локики, който е на 25 години, е обявен за ненужен в Хъл. Той не е заминал с тима на подготовка, а ръководството му търси нов отбор. Това приближава белгиеца до ЦСКА.

Сериозен интерес от чужбина към вратаря на Берое Артур Мота

Това призна спортният директор на заралии

ПЪРВО В NS: Павлин Николов плати и спаси лиценза на Спартак Вн

Вижте подробности

Делова и Скаршем се връщат в строя на ЦСКА за Берое

„Червените“ потвърдиха травмата на Локило

Караиванов: Ще има правило за брой български футболисти на терена

Шефът на БПФЛ коментира актуалната тема с българите и чужденците в родните отбори

Билети между 20 и 50 лв. за Лудогорец – ЦСКА, Караиванов обясни за секторите

Финалът за Купата на България е на 22 май

Лоша новина за ЦСКА: Джейсън Локило се контузи

Крилото със сигурност пропуска визитата в Стара Загора

В Пловдив: Артур Платек напусна Ботев

Спортният директор напусна „жълто-черните“

Феновете на ЦСКА готвят супер хореография за финала с Лудогорец

Феновете на ЦСКА започнаха да събират средства, за да направят супер хореография за финала за Купата на България с Лудогорец. 

Мазир Сула няма да играе в Арда

Някой пусна слух за звездата на Черно море точно преди този мач