ЦСКА към феновете: Нашият клуб ще спечели търга за емблемата и търговската марка

ЦСКА към феновете: Нашият клуб ще спечели търга за емблемата и търговската марка

"Въпреки всичко, въпреки всички, ние няма да позволим друг да ползва марката, която ни принадлежи!"

ЦСКА категорично обяви, че ще спечели търга за емблемата и търговската марка. От клуба публикуваха декларация, в която се обръщат към феновете и подчертават, че "няма позволят на друг да ползва марката, която им принадлежи".

 

Ето текста, публикуван в сайта на "червените":

 

Армейци,

 

В тези смутни времена, в които ударите идват отвсякъде и единствената цел на враговете ни е да ни разединят, искаме да успокоим цялата червена общност.

 

На всички трябва да е пределно ясно, че нашият клуб ще спечели търга за емблемата и търговската марка и така ще наредим последното парче от нашия пъзел.

 

Въпреки всичко, въпреки всички, ние няма да позволим друг да ползва марката, която ни принадлежи!

 

Всички на стадиона!

 

ЦСКА – ТОВА СИ ТИ!

Левски изпусна Борац - 1:1

Око-Флекс вкара за "сините"

Спартак (Плевен) се наложи над Янтра в предсезонна контрола

Спартак (Плевен) победи Янтра (Габрово) с 2:0 в предсезонна контрола между двата отбора от Втора лига. 

Олимпиакос ще чака Станич до края на седмицата

Бъдещето на Петар Станич трябва да стане ясно до края на седмицата.

Вихрен би Монтана в контрола

Тимът на Вихрен (Сандански) се наложи над Монтана с 1:0 в контрола преди старта на сезона във Втора лига, която се игра в Симитли.

ЦСКА 1948 приключи лагера в Словения с победа

ЦСКА 1948 приключи подготвителния си лагер в Словения с победа над сръбския Железничар Панчево с 1:0.

Нов в ЦСКА: Не бях добре запознат със ситуацията в клуба

Последното ново попълнение на ЦСКА Жан-Филип Гбамен разказа пред клубните канали за първите си впечатления от „червените“, развитието си като футболист и най-важните моменти в кариерата си.